Wpis z mikrobloga

Szczerze, to nie jestem sobie w stanie wyobrazić, jak ludzie mogą siedzieć na co dzień w domu i wegetować. Chodzę 3x w tygodniu na siłownię, zaraz dorzucę czwarty trening w ramach cardio, bo już wariuję. Wszystko pozamykane. W dzień bez treningu przychodzę, robię obiad, siadam z różową przed tv, kompem i...no właśnie. Pogoda na spacer do dupy, bo pada. Wyjść nie ma gdzie, bo wszystko pozamykane. Zostaje coś obejrzeć i poczytać, ale ile można ?

Nie jestem sobie w stanie wyobrazić, jak ludzie mogą codziennie z pracy przychodzić do domu, siedzieć i pierdzieć w kanapę przed TV z browarkiem w ręku. Przecież to jest powolne umieranie i marnowanie życia. Jestem dość nadpobudliwy i bardzo nie lubię rutyny, więc jak nie zaplanuje sobie 5-6 dni na coś produktywnego (Sport, spacer, wyjście na kawę, kebsa, nawet jakieś zajęcia z angielskiego czy odwiedzenie rodziny), to po prostu dostaje #!$%@?.

I pomyśleć, że ludzie nie widzą różnicy, bo są już dawno mentalnymi niewolnikami i grunt to ogrzać dupę, najeść się i oglądać jakieś bzdury w TV typu Ukryta Prawda.

A są jeszcze inni - konsumpcjoniści, którymi się brzydzę. Może nie siedzą w chacie jak ci powyżej, ale tylko kupują dobra materialne i jedynie to sprawia im frajdę. Ha TFU

#koronawirus #takaprawda #przemysleniazdupy #mirkokoksy
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sok_Mandarynkowy: Już równo rok pracuję zdalnie a z domu wychodzę tylko po zakupy i czasem na spacer. W wolnych chwilach czytam książki i oglądam filmy. Cieszę się, że od wczesnego dzieciństwa nie byłem nadpobudliwy i lubiłem rutynę bo dzięki temu pandemia w moim życiu zmieniła tylko to, że poza domem muszę zakładać maskę.
  • Odpowiedz
@Czarna_ksiazka: tak, dokładnie, o niczym innym w życiu nie marzę. Nie mam żadnych celów, marzeń, aspiracji i hobby. Chciałbym tylko strzelać do homoseksualistów, śpiewając barkę, bo taki jest sens życia osoby wierzącej. Reszta nie ma znaczenia.

Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: to co robisz to reakcja ucieczkowa przed tak czy inaczej gówno wartym życiem. Symulujesz produktywność, żeby mózg ci powiedział na koniec dnia, że niby "coś" zrobiłeś. No więc nie - łażenie na siłownie czy żarcie kebabów nie jest wartościowym działaniem, a jedynie na jakiś czas cię uspokaja. Niech zgadnę - dzieci nie masz?
  • Odpowiedz
@Daleki_Jones: Nie, po prostu nudzi mnie siedzenie w domu i marnowanie czasu na gapienie się w ekran. Zaskoczę cię - Ludzie, którzy mają w życiu jakieś pasje, hobby i mają IQ większe niż Szympans, nie są w stanie wysiedzieć zamknięci w klatce, gapiąc się na telewizor lub komputer.
  • Odpowiedz
jakieś pasje, hobby i mają IQ większe niż szympans


@Sok_Mandarynkowy: i to IQ większe niż szympans nie pozwoliło zauważyć, że niektórzy mają inne zainteresowania niż Ty?

No i jak chcesz się wywyższać, to znajdź chociaż coś ciekawszego niż lekcja angielskiego, wyjście na kebsa albo do mamy xD
  • Odpowiedz