Wpis z mikrobloga

@Scross93: No szczególnie na węgrzech gdzie opozycja to nieudaczniki które całym blokiem opozycjanym otrzymały 35% głosów. Wyniki komentując że nie wiedzą co się stało. Pis nie będzie miał większości no chyba że pójdzie do władzy z konfederacją w zamina za danie stołka ministra finansów mentzenowi.
@pieknylowca: @ROCCO1 nie chce dolewać oliwy do ognia, raczej stronie od polityki, po prostu zapytam - czy jeśli sztab Trzaskowskiego był podsłuchiwany pegazusem (nie wiem czy był, ale jeśli) i kandydat PiSu mógł przewidzieć jego ruchy i wcześniej zareagować + miał dłuższy czas antenowy w miediach publicznych, to czy to jest przesłanka do stwierdzenia że został wybrany nielegalnie?
i od razu kolejne pytanie - co jeśli faktycznie by się okazało że
a to ciekawe - masz dowody?


@pieknylowca:

Równość w znaczeniu formalnym powinna realizować się przez zapewnienie wyborcom oddania jednakowej ilości głosów w wyborach oraz umożliwienie uczestnictwa w głosowaniu na takich samych zasadach.


Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w lokalu wyborczym w pierwszej kolejności obsługiwane będą osoby powyżej 60 lat, kobiety w ciąży, osoby z dzieckiem do 3 lat oraz osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego