Wpis z mikrobloga

@Szimu: ja jestem zadowolony i na takim % BF się najlepiej czuje na codzień + czuje się najbezpieczniej trenując trójbój + mam najlepsze wtedy parametr krwi. Dla mnie idealnie. Bo każdy na mnie się rzuca jak mam więcej jak 12 % BF. A ja nie mam i nie będę miał ambicji sylwetkowych :); jeśli nie robie czegoś pod cel jak sesja zdjęciowa to kieruje się innymi priorytetami jak ograniczenie dawek, bezpieczeństwo
Kasahara - @Szimu: ja jestem zadowolony i na takim % BF się najlepiej czuje na codzie...

źródło: comment_1615927148VwncmAL7Re8zeLpg77HBUg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kasahara: Nie rzucam sie na ciebie, ale nadal wydaje mi sie to bez sensu - piszesz, ze potrzebujesz 6k kcal, zeby cos tam szło na masie (nie chce tutaj czegoś przeinaczyć, ale chyba cos takiego pisałeś), a teraz widze, ze tu raczej jest 1k kcal nadwyżki. Chyba wlasnie bomba jest po to, zeby przeskakiwać takie problemy, jak brak snu, przyspieszać regenerację, nie ulewając się jak natural
  • Odpowiedz
@Szimu:

Dla mnie jeśli ktoś pisze

Chyba wlasnie bomba jest po to, zeby przeskakiwać takie problemy, jak brak snu, przyspieszać regenerację, nie ulewając się jak natural


To jest brzydko mówiąc debilem. Jeśli Ty chcesz przeskakiwać bombą dietę, trening, dbanie o regeneracje, unikanie stresu czy to kim jest (psychika) to jest dla mnie śmieszne; maskowanie problemów, własnych braków sterydami. Dla mnie to znacząca pomoc w szybszej hipertrofii, która przekłada się na wyniki
Kasahara - @Szimu: 

Dla mnie jeśli ktoś pisze 

 Chyba wlasnie bomba jest po to, ...

źródło: comment_1615928737Stsag7MsF3ifKgi0AdLAjw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Szimu: w trójboju jest tak, jak @Kasahara napisał i nie bez powodu stereotypowy trójboista jest grubasem. Podobnie rzecz ma się ze strongmanami. Musisz być ulany, bo inaczej szybko się #!$%@?. Albo może inaczej - musisz ŻREĆ, aby zapewnić sobie odpowiednią regenerację i ciągłe stymulowanie hipertrofii, a to powoduje zazwyczaj spore ulewanie się. Oczywiście są wyjątki, ale to raczej wynika ze "szczęśliwego" posiadania genu do trzymania niskiego bodyfatu, co też jest wypadkową
  • Odpowiedz
@Saprofit: Pokaż mi "grubego" trójboistę na najwyższym poziomie w kategoriach poniżej 125kg. Wiem ze wam się trójbój z Dywanem kojarzy ale to dlatego że on jest NATURALEM i ma śmieszne wyniki.
  • Odpowiedz
@Kasahara: he? Hold on boii, nie o tym pisalem. Chodzi mi o trzymanie sie tego co wczesniej pisales, ze mozesz trzymac nizszy bf trenujac pod TS i nie rozpieprzajac sobie zdrowia na redukcjach. Wlasnie zrobiles to co sam pisales - przeskoczyles bomba np ''brak czasu'', ktory mozesz poswiecic dziecku, zonie, przy tym nie chodzac jak zombie.. Gdy wazyles ~100kg to pisales cos w stylu, ze na takim bf czujesz sie idealnie,
Szimu - @Kasahara: he? Hold on boii, nie o tym pisalem. Chodzi mi o trzymanie sie teg...

źródło: comment_1615934282FeHHnVakijFPGeE09lQL4Q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz