Wpis z mikrobloga

Cześć wykop.

Zainspirowany osiągnięciem @PanPoteflon oraz tym że już od jakiegoś czasu się za to zabieram - a strasznie brakuje mi motywacji - jestem typem człowieka którego napędza raczej rywalizacja lub jakiś jasno postawiony realny cel - postanowiłem pójść na dietę oraz zacząć ćwiczyć małymi krokami.

Jeżeli chodzi o internety, interesuję się również youtubem - wiem mniej więcej co się dzieje w internetach.
W takim razie pomyślałem też że rozpocznę akcję #wykopnafamemma

O co w tym chodzi? Przede wszystkim o moje zdrowie, a następnie o to by wykop miał swoją reprezentację na #famemma !
Bo kto pasuje lepiej niż typowy wykopek 200kg :v?
Ale jak Bombel nas nie zauważy - to nic! Będę kontynuował zrzucanie wagi pod tym hasztagiem.

No dobra, może nie do końca typowy :).

Nie chcę się rozwijać ze wstępnym planem, bo sam go jeszcze nie mam - ale na początek kardio - spacery, odrobine treningu siłowego by być #mirkokoksy #mikrokoksy, oraz nauka z kursów youtube #boks czy też #kickboxing lub też ogólnie mówiąc stójki - przede mną przeprowadzka, urządzę sobie w piwnicy taką małą salę do ćwiczeń wszelakich. Jeżeli pojawi się na horyzoncie zawalczenie w MMA, wtedy zapisuję się na poważne treningi pod okiem zawodowców.

Na początku z chęcią zawalczyłbym z kimś co tez nie za wiele potrafi :p, jakis Bogas czy Ztrolowany.

Założyłem też instagrama - również pod nickiem szoku93 - na początku będę dodawał zdjęcia związane raczej z fitnessem (a raczej dietą), potem może jakieś krótkie story, jak trochę obędę się z kamerą.

Wiek: 28 lat
Wzrost: 194cm
Waga początkowa: 200kg.

Cel na ten rok - 149kg (ostatnio chyba tyle ważyłem w szkole średniej, totalnie nie pamiętam tej wagi).
Cel (realistyczny) - 115kg
Cel (idealny) - 99.9kg

Aktualizacje - co niedziele na wykopie, ale będę również postował swoje progresy siłowe czy w chudnięciu na instagramie -polecam obserwować.
https://www.instagram.com/szoku93/

Kiedyś Wam opowiem jak tak bardzo się zapuściłem, ale to nie łatwe - trzeba mieć do tego predyspozycje :).

Aaa! I wszelkie konstruktywne rady z chęcią przyjmę!
Pozdrawiam!

#zagrubo2021 #dieta #odchudzanie #chudnijzwykopem
Szoku93 - Cześć wykop.

Zainspirowany osiągnięciem @PanPoteflon oraz tym że już od ...

źródło: comment_1615842354hZCkZ6G0rIjDQtoRy4fKTz.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kacper635: Można spokojnie schudnąć, jedząc codziennie w maku. Śmieszą mnie te opinie "ekspertów" którzy zalecają odrazu wpieprzać tylko warzywka, owoce, chude mięso koniecznie z kaszą!! I 12 posiłków dziennie!! To najważniejsze!! XD Co za bełkot. Na początek wystarczy ujemny bilans kalorii (np -500 kcal dziennie od dziennego zapotrzebowania) oraz odstawienie słodkich napoi i waga leci. Masz ochotę na 3 batony? To zjadasz. Tylko wtedy zostaje już mniej kcal do wykorzystania
  • Odpowiedz
@Czarendze1r: no o tym właśnie napisałem. Dlatego ja gardze takimi dietetykami którzy ci dają narzucony z góry jadłospis, codziennie kurczak i brokuły i takie #!$%@? xd Pamietam jak mialem z 11 lat to byłem raz u takiej dietetyczki i tak to sie skonczylo że długo na tej diecie nie byłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego dla mnie chodzenie do dietetyka i branie jakiś spalaczy i kapsułek
  • Odpowiedz
@Szoku93: Jak chcesz iść na famę mma to czm myślisz ze wezmą Cue jak schudniesz? Zwykłego grubasa już tam maja. Jedyny powód dla którego bym CIĘ TAM widział to, to ze jesteś ultra gruby. Chętnie bym Cię zobaczył vs Ania IBBF
  • Odpowiedz