Wpis z mikrobloga

Cześć wykop.

Zainspirowany osiągnięciem @PanPoteflon oraz tym że już od jakiegoś czasu się za to zabieram - a strasznie brakuje mi motywacji - jestem typem człowieka którego napędza raczej rywalizacja lub jakiś jasno postawiony realny cel - postanowiłem pójść na dietę oraz zacząć ćwiczyć małymi krokami.

Jeżeli chodzi o internety, interesuję się również youtubem - wiem mniej więcej co się dzieje w internetach.
W takim razie pomyślałem też że rozpocznę akcję #wykopnafamemma

O co w tym chodzi? Przede wszystkim o moje zdrowie, a następnie o to by wykop miał swoją reprezentację na #famemma !
Bo kto pasuje lepiej niż typowy wykopek 200kg :v?
Ale jak Bombel nas nie zauważy - to nic! Będę kontynuował zrzucanie wagi pod tym hasztagiem.

No dobra, może nie do końca typowy :).

Nie chcę się rozwijać ze wstępnym planem, bo sam go jeszcze nie mam - ale na początek kardio - spacery, odrobine treningu siłowego by być #mirkokoksy #mikrokoksy, oraz nauka z kursów youtube #boks czy też #kickboxing lub też ogólnie mówiąc stójki - przede mną przeprowadzka, urządzę sobie w piwnicy taką małą salę do ćwiczeń wszelakich. Jeżeli pojawi się na horyzoncie zawalczenie w MMA, wtedy zapisuję się na poważne treningi pod okiem zawodowców.

Na początku z chęcią zawalczyłbym z kimś co tez nie za wiele potrafi :p, jakis Bogas czy Ztrolowany.

Założyłem też instagrama - również pod nickiem szoku93 - na początku będę dodawał zdjęcia związane raczej z fitnessem (a raczej dietą), potem może jakieś krótkie story, jak trochę obędę się z kamerą.

Wiek: 28 lat
Wzrost: 194cm
Waga początkowa: 200kg.

Cel na ten rok - 149kg (ostatnio chyba tyle ważyłem w szkole średniej, totalnie nie pamiętam tej wagi).
Cel (realistyczny) - 115kg
Cel (idealny) - 99.9kg

Aktualizacje - co niedziele na wykopie, ale będę również postował swoje progresy siłowe czy w chudnięciu na instagramie -polecam obserwować.
https://www.instagram.com/szoku93/

Kiedyś Wam opowiem jak tak bardzo się zapuściłem, ale to nie łatwe - trzeba mieć do tego predyspozycje :).

Aaa! I wszelkie konstruktywne rady z chęcią przyjmę!
Pozdrawiam!

#zagrubo2021 #dieta #odchudzanie #chudnijzwykopem
Szoku93 - Cześć wykop.

Zainspirowany osiągnięciem @PanPoteflon oraz tym że już od ...

źródło: comment_1615842354hZCkZ6G0rIjDQtoRy4fKTz.jpg

Pobierz
  • 74
@Szoku93: tak czy siak, już lepiej zapisz się już teraz na np na klasyczny boks, zajebiste cardio będzie dla ciebie + postawy są mega ważne i ciężko ci będzie oduczyć się złych nawyków które wyrobisz sobie jak sam będzie się uczył z YouTube

Na fame mma wystarczy sam boks i podstawowa obrona parterowa + jakakolwiek wydolność
@mchmjszk: Zjadę paręnaście kilo i pewnie tak zrobię. Obawiam się że gdybym od razu rzucił się na głęboką wodę, moje stawy (hehe - woda, stawy) mogłyby tego nie wytrzymać. Na początku muszę polać się colą, poleżeć w niej i odrdzewieć totalnie.