Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 114
@czeskiNetoperek: Powiedz Ea-nasirowi: Nanni śle następującą wiadomość:
Kiedy przybyłeś, powiedziałeś mi co następuje: „Dam Gimil-Sinowi [gdy przybędzie] dobrej jakości sztaby miedzi”. Wyszedłeś, lecz nie spełniłeś tego, co mi obiecałeś. Położyłeś przed mym posłańcem [Sit-Sinem] złej jakości sztaby i powiedziałeś: „Jeżeli pragniesz je wziąć, weź je; jeżeli nie pragniesz ich wziąć, odejdź!”.
Za kogo mnie masz, że traktujesz kogoś takiego, jak ja z taką pogardą? Wysłałem jako posłańców panów takich, jak
  • Odpowiedz
@czeskiNetoperek: Jeszcze warto dodać, że tą tabliczkę znaleziono w domu Ea-nasira w specjalnym miejscu w jego domu... gdzie trzymał on również inne tabliczki ze skargami na jakość swoich towarów. Czyli gość nie tylko robił wałki w interesach ale jeszcze był z tego na tyle dumny, że kolekcjonował "negatywy" od swoich kontrahentów :)
  • Odpowiedz
w specjalnym miejscu w jego domu... gdzie trzymał on również inne tabliczki ze skargami na jakość swoich towarów.


@bkfigiel: Widocznie były to tabliczki ścisłego zarachowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czeskiNetoperek: mało elegancko ze strony tego pana, żeby rzeczywiście, za Ułamek wartości całości robić sobie z ludzi jaja i tyrać ich w te i nazad to trzeba być chamidłem.
A na miejscu pokrzywdzonego to bym typa ciągał po sądach, a nie tylko odpisał "nie chce od ciebie towaru, sam go sobie będę u ciebie (może się mylę?) wybierać.
  • Odpowiedz