Wpis z mikrobloga

@tHoePs:

kupić sobie suszarkę bębnowa

Panie, to dwa klocki kosztuje xD

@czyznaszmnie:

połóż lekkie plastikowe naczynko na górze, napełnij wodą. Jak mu się 3 razy prysznic zrobi to się znudzi :D

Myślałem o tym, ale ciężko by było to tak rozwiązać żeby spadło akurat na kota, nie wiadomo które ubranie akurat zrzuci xD

@mirkometr:

Ja bym mu puścił z głośnika bluetooth odgłosy rozwcieczonych psów ( ͡° ͜ʖ
@Zgrywajac_twardziela: nie detale, tylko leniwy właściciel. Najchętniej to byś napisał mu na kartce "nie rób" i liczył że przestanie.
Poświęć troche czasu i posiedź przy tym, skoro robi tak za każdym razem - nie jest chyba problemem rozłożenie, nie wiem, starego ręcznika pod tym. Na filmie widać że nie robi sobie nic z Twojej obecności, więc możesz przesiedzieć te 2-3 h obok czekając z aparatem żeby nagrać sierściucha. Potem powycierasz i
@czyznaszmnie:

nie detale, tylko leniwy właściciel. Najchętniej to byś napisał mu na kartce "nie rób" i liczył że przestanie.

No tak bym chciał, nie powiem że nie xD

Poświęć troche czasu i posiedź przy tym, skoro robi tak za każdym razem - nie jest chyba problemem rozłożenie, nie wiem, starego ręcznika pod tym.

On praktycznie nigdy tego nie robi gdy ja albo #rozowypasek jesteśmy w pobliżu. Wie że nie wolno, i