Wpis z mikrobloga

Mircy, Mirabelki, jak oduczyć kota zrzucania prania? Kary w postaci ignorowania zwierzaka po tym jak zrzuca pranie nic nie dają. Tak samo stanowcze mówienie mu że nie wolno poprzedzone podniesieniem "za szmaty". Jakieś pomysły?
Oczekiwana zmiana kota w komentarzu.

#koty #kot #kotywredoty #wrednekoty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgrywajac_twardziela - Mircy, Mirabelki, jak oduczyć kota zrzucania prania? Kary w po...

źródło: comment_1615792226QBHzrvLM1c74ewXplYDifl.jpg

Pobierz
  • 157
@detsykebarn:

to jest kot, tego nie nauczysz, wiem bo mam dwa. Zamknij drzwi do pokoju w którym suszysz pranie i po problemie.

Nie no, nie da rady to jest pokój w którym kot głównie przebywa, nie może być zamknięty cały czas w kuchni i przedpokoju xD

Ewentualnie kup mu jakąś zabawkę widocznie się nudzi mały siersciuch chociaż tutaj też z doświadczenia wiem że najlepszą zabawka to np szeleszcząca kulka papieru. Moje
@Xuzoun:

Z folią ostrożnie, niektóre koty tak jej nie lubią że na nią sikają xD

Nasz kota raczej po złości nigdy nie sika, toteż odrzucam póki co taką ewentualność.

Taśma dwustronna (tylko nie taka do wykładzin bo kot się przyklei i zostanie w miejscu),

Zgniłem xDD

możesz np. zwykłą malarską przykleić odwrotnie

O takiej myślałem, jak folia nie pomoże to będzie taśma. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Taśma klejąca to zły pomysł - przyklei się do kota, kot wpadnie w panikę i roz******li pół mieszkania uciekając przed czymś co ma przyklejone do ogona.