Wpis z mikrobloga

Mircy, Mirabelki, jak oduczyć kota zrzucania prania? Kary w postaci ignorowania zwierzaka po tym jak zrzuca pranie nic nie dają. Tak samo stanowcze mówienie mu że nie wolno poprzedzone podniesieniem "za szmaty". Jakieś pomysły?
Oczekiwana zmiana kota w komentarzu.

#koty #kot #kotywredoty #wrednekoty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgrywajac_twardziela - Mircy, Mirabelki, jak oduczyć kota zrzucania prania? Kary w po...

źródło: comment_1615792226QBHzrvLM1c74ewXplYDifl.jpg

Pobierz
  • 157
@czyznaszmnie:

nie wiem, pierzesz 40 skarpetek (w sumie możesz nie prać, on tego sprawdzał nie będzie) i rozwieszasz, na górze każdych sąsiednich dwóch kładziesz jedno małe pudełko, które przeleci między rządkami sznurków.

Problem w tym że kot robi to przez jakiś czas, a potem kilka tygodni jest spokój i nie zrzuca. Ciężko będzie i go przyłapać i zastawić pułapkę, potrzebne raczej rozwiązanie doraźne, ta taśma brzmi nieźle.
@Zgrywajac_twardziela to jest kot, tego nie nauczysz, wiem bo mam dwa. Zamknij drzwi do pokoju w którym suszysz pranie i po problemie. Ewentualnie kup mu jakąś zabawkę widocznie się nudzi mały siersciuch chociaż tutaj też z doświadczenia wiem że najlepszą zabawka to np szeleszcząca kulka papieru. Moje wczoraj dwie godziny bawiły się słomka, to jest kot tego nie zrozumiesz.