Wpis z mikrobloga

Minus 35 kg, jeszcze 1.08kg i next week liczba dwucyfrowa na wadze ( ʖ̯)

Mój dziennik: #hejgrubasie (raport co sobotę po 8:00)
Aktualizacja: 13.03.2021
Waga: 101,07kg (-1,88kg)

Start: 22.05.2020
Waga: ~136kg/180cm
Minus: -34,93kg

Szczerze to nie wiem, jem tyle samo, a nawet więcej niekiedy(w środku tygodnia wydarzył się McDonalds). A Waga leci pięknie, czy narzekam? NO JASNE, ŻE NIE :D Niech tak leci do tego mojego celu czyli 89kg, później wchodzę na zero przez jakiś czas ale pod pełną kontrolą żeby nic nie przytyć...cały czas realizując treningi siłowe wtedy wyrzucam cardio i robię więcej siłowych. No i wracam na redukcję wypalam cały smalec. I później to będzie pewnie trudniejsze niż dieta, wchodzę na jakościową masę, dobijam do 95(bo tej granicy już nie będę chciał nigdy przekroczyć) i znów redukcja i tak będę sobie powoli budował masę mięśniową.

Aha, i ogólnie to chciałbym podziękować @LipaStraszna i jego #lipastraszna bo może do zmiany mnie nie zmotywował, bo już byłem w tym od miesiąca, ale dzięki niemu odtworzyłem swój # i nie powiem w jakimś stopniu działa to na mnie motywująco, np. w taki sposób że nie chcę przynieść lipy ( ͡° ͜ʖ ͡°) i trzymam uczciwie dietę do soboty(bo jak zawsze mówię w weekendy luzuje). DZIEKI MIRAS I TRZYMAM KCIUKI, tylko zmień dietetyka :D Pozdro

#zagrubo2021 #dieta #odchudzanie #chudnijzwykopem #redukcja
źródło: comment_1615620088iwG7K5OpSqIY7iEBFZ60xV.jpg
  • 24
@Qrka: Jak na razie tragedii nie ma, ale wiadomo tam najwięcej obecnie tłuszczu się jeszcze magazynuje, choc proporcje ciała mam takie że klata jest o jakiś 20cm większa od brzucha już o barkach które mam bardzo dobrze rozbudowane nie wspominam. Górne partie ciała oceniam bardzo dobrze, nagi to samo, taki se, ale jak mówię tragedii nie ma. Ogólnie u mnie efekt i tak nie będzie jakiś mega szałowy jeśli chodzi o
@Hejtel: no właśnie ale rozstępy biorą się z zbyt szybkiego chudnięcia/tycia więc nie dziwota, spróbuj codziennie oliwką smarować albo jakimiś kremami dla kobiet w ciąży
@Qrka: ale to są stare wariaty, jeszcze z okresu dojrzewania bo już wtedy miałem problem z masą. Ogólnie to na skórę, używam olejek busajna, kolagen w płynie, a nawet derma roller stosuje.
@KOXsu: ale po co ucinać kalorie? Co to daje? Jak ktoś ćwiczy to spala około 50-100 gram mięśni na 1kg utraty masy ciała. Dodatkowo ćwicząc siłowo, przez pierwszy rok treningów można zdobyć około ~1kg masy mięśniowej miesięcznie co dzieląc na ilość tygodni i tak zwiększa metabolizm więc prędzej trzeba dokładać kalorie a nie je ucinać.