Wpis z mikrobloga

Od kilku dni widzę na głównej wykopu wątki z aferą związaną z jakąś babka i jej mężem - ludźmi, którzy okazali się burakami w stosunku do kuriera. Chciałem tylko oznajmić, że gardzę ludźmi z wykopku, którzy urządzili sobie świętą wojnę w związku z tym wydarzeniem i piszą donosy, lub aktywnie i nieetycznie zabiegają o to, aby de facto zepsuć tym ludziom ich dotychczasowe życie.

Wypok uwielbia gnoić ludzi z poczuciem prawości i moralnej wyższości. Motłoch z widłami kolejny raz pędzie naprawiać świat. Tylko zastanawia mnie na ile jest to chęć utarcia komuś nosa, a na ile potrzeba odreagowania swoich kompleksów i niepowodzeń życiowych. I o ile rozumiem aktywne działania w sytuacjach, kiedy ktoś został np. pobity (vide Karyna i Czeczeni) i takie akcje popieram, tak tutaj reakcja jest niewspółmierna do tego co się stało. Może ci ludzie są prości, może są głupi, może są dorobkiewiczami (cokolwiek to miałoby znaczyć), może i słoma im wyszła z butów. Jednak robicie to co robicie bo po prostu piecze was dupsko i chcecie się zemścić na nich za ich jakiś tam sukces. Ukarać za to, że wulgarna babka i łysy frustrat mają lepszy poziom życia od wybitnie inteligentnego wykopka-piwniczaka. Zniszczyć firmę, pozamykać media społecznościowe, złożyć donosy wszędzie, gdzie tylko to możliwe, czy w końcu samemu bezpardonowo i wulgarnie atakować tych ludzi. Wydaje wam się, że jeśli ktoś da wam powód, to możecie już robić wszystko, bo nigdy nie kończy się na lekkim utarciu nosa, tylko zawsze muszą pozostać zgliszcza.
#mistersoperfect #mumme #afera
  • 34
  • Odpowiedz
@minijack nie masz racji, osoby które są w mniejszym lub większym stopniu osobami publicznymi, a prowadząc swoje blogi z tysiącami obserwujących ci państwo niewątpliwie takimi osobami są, często mają duży wpływ na to jak ich odbiorcy będą traktowali w życiu inne osoby i szkodzą w ten sposób społeczeństwu, ja bym takim odcinal decyzja sądu dostęp do mediów a to co zrobił wypok to minimum i bardzo #!$%@? dobrze
  • Odpowiedz
@minijack: po co robisz taki pseudointelektualny wysryw jak w ogole nie znasz sprawy? Zobaczyles pare postow i oceniasz cala sytuacje. Sam sie przyznales, ze nie sledzisz co ta para robi, wiec nie powinienes oceniac zachowania wykopu wzgledem nich. Zapoznaj sie z calym materialem (jest na glownej w hitach) i dopiero probuj robic jakies analizu.
  • Odpowiedz
Jednak robicie to co robicie bo po prostu piecze was dupsko i chcecie się zemścić na nich za ich jakiś tam sukces. Ukarać za to, że wulgarna babka i łysy frustrat mają lepszy poziom życia od wybitnie inteligentnego wykopka-piwniczaka.


@minijack: Czy ja łysy jestem, że to ma mi wejść na ego? XD
  • Odpowiedz
@minijack: To są ci sami ludzie, którzy płaczą, że lewackie "cancel culture" jest nieludzkie i niesprawiedliwe, ale w drugą stronę robią dokładnie to samo. Tak, babka z mężem są jebnięci i wulgarni, ale to nie powód, żeby im i im dzieciom niszczyć teraz życie i przez kilka lat ich gnoić w necie. Wykopki jak zawsze odważne za anonimowymi kontami.
  • Odpowiedz