Wpis z mikrobloga

Od kilku dni widzę na głównej wykopu wątki z aferą związaną z jakąś babka i jej mężem - ludźmi, którzy okazali się burakami w stosunku do kuriera. Chciałem tylko oznajmić, że gardzę ludźmi z wykopku, którzy urządzili sobie świętą wojnę w związku z tym wydarzeniem i piszą donosy, lub aktywnie i nieetycznie zabiegają o to, aby de facto zepsuć tym ludziom ich dotychczasowe życie.

Wypok uwielbia gnoić ludzi z poczuciem prawości i moralnej wyższości. Motłoch z widłami kolejny raz pędzie naprawiać świat. Tylko zastanawia mnie na ile jest to chęć utarcia komuś nosa, a na ile potrzeba odreagowania swoich kompleksów i niepowodzeń życiowych. I o ile rozumiem aktywne działania w sytuacjach, kiedy ktoś został np. pobity (vide Karyna i Czeczeni) i takie akcje popieram, tak tutaj reakcja jest niewspółmierna do tego co się stało. Może ci ludzie są prości, może są głupi, może są dorobkiewiczami (cokolwiek to miałoby znaczyć), może i słoma im wyszła z butów. Jednak robicie to co robicie bo po prostu piecze was dupsko i chcecie się zemścić na nich za ich jakiś tam sukces. Ukarać za to, że wulgarna babka i łysy frustrat mają lepszy poziom życia od wybitnie inteligentnego wykopka-piwniczaka. Zniszczyć firmę, pozamykać media społecznościowe, złożyć donosy wszędzie, gdzie tylko to możliwe, czy w końcu samemu bezpardonowo i wulgarnie atakować tych ludzi. Wydaje wam się, że jeśli ktoś da wam powód, to możecie już robić wszystko, bo nigdy nie kończy się na lekkim utarciu nosa, tylko zawsze muszą pozostać zgliszcza.
#mistersoperfect #mumme #afera
  • 34
via Wykop Mobilny (Android)
  • 265
@minijack: odplynałeś ziomek.
I Dorobili się ta xd wyszło na jaw że łysy że spółki w stoczni wyciągał gruby hajs na lewo i tak się dorobił s nie ciężką pracą. To do ludzie którzy za grosz nie mają szacunku do nikogo kto miał mniej szczęścia więc dlaczego mam mieć ją szacunek do nich ? Zresztą dalej w to brnęli i wyzywali do okoła kogo się da a teraz co obsrali zbroje
@minijack: Co najwyżej pół prawdą. Zakładasz, że Ci ludzie, ciężko pracowali na swój sukces przez co zazdrosne wykopki chcą ich za to zniszczyć, a tymczasem okazuje się, że łysy dorabiał się przez m.in wyprowadzanie kasy z państwowych spółek, z tego co pamiętam, to z jakiejś stoczni. Nie wiem jak to wygląda w twoim kodeksie moralnym, ale dla mnie jest to zwykłe złodziejstwo, za które powinien oglądać świat zza krat, a nie
@Harven: ale z ciebie pleb. Burakami są strasznymi, ale to nie jest powód, żeby im niszczyć życie. Jest pewna granica, której godny człowiek nie przekracza, ale czego się spodziewać po wykopkach. Motłoch z widłami to jest idealne określenie tego, co tu się dzieje. Bawi mnie ta aferka i sobie przeglądam, czekam na rozwój akcji, ale niektóre jednostki, które poczuły zew czegoś interesującego w ich nudnym życiu, troszeczkę się zapędziły.
@minijack: Dlaczego sie wypowiadasz skoro nie sledziles sprawy? Wychodzi z Ciebie hipokryzja i tyle. Zobaczyles ze jest jakas afera, nie sprawdziles i napisales post aby byc z drugiej strony barykady? Jeszcze te Twoje idiotyczne usprawiedliwianie lysego i jego zony i wrzucanie wykopkom ze dupa piecze jest poprostu slabe. Skoro ktos prowadzi biznes w internecie, a w mediach spolecznosciowych robi z siebie osobe publiczna to wypadaloby brac odpowiedzialnosc za to co sie