Wpis z mikrobloga

Moi przełożeni wymyślili, że od lutego już nie ma potrzeby pracowania zdalnie, dzięki czemu pół działu jest obecnie na kwarantannie, ja i niebieski leżymy właśnie z gorączką, niebieski pracuje w innej firmie, więc tam zaraz też będzie ogień. I tak się ta karuzela s----------a kręci, bo przecież nie bendo mi tu z łóżka pracować, niech pańskie oko konia tuczy. Ha tfu. #pracbaza #koronawirus
  • 189
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dziecielinapala na umowie masz praca zdalna? Jeśli nie to jak pracodawca uznaje ze koniec z Home office to wracasz do biura. Jak nie pasuje to się zwalniasz - proste. Znam dużo osób ktorych biura normalnie funkcjonują i jakoś trup tam się nie ściele takze skobcz ze swoimi opowieściami jak to nagle źle się konczy
  • Odpowiedz
I tak się ta karuzela s----------a kręci, bo przecież nie bendo mi tu z łóżka pracować, niech pańskie oko konia tuczy. Ha tfu


@dziecielinapala: no i przede wszystkim: jaka epidemia, hehe, nie ma żadnej epidemii, hehe, trzeba włączyć myślenie, pozdro dla kumatych, hehe.
  • Odpowiedz
@dziecielinapala: Ja bym się tam nie przejmował zdaniem osób, które twierdzą, że gorączka to nie stan agonalny i, że nie pracowali na zdalnych.

Pewnie jebią w Biedronce i przychodzą tam z gorączką 41 stopni bo hehe 100 zł premii za frekwencję. Jak niewolnicy.
  • Odpowiedz
@dziecielinapala: u nas odwołali pracę zdalną bo jakaś ameba zamiast zdalnie pracować została przyłapana na zakupach i c--j wie o co chodzi. Cała firma 150 osób wróciła miesiąc temu do pracy i już pierwsze kwarantanny sie zaczynają xd mam nadzieję że ktoś umrze to będziemy mogli jebnąć pozew zbiorowy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziecielinapala: i prawdę mówiąc to jest główne zagrożenie ze strony koronawirusa. Gdy nagle połowa pracowników z jakiejś firmy leci na zwolnienie, to firma leży. A jeśli jest to firma, od której działalności zależą inne, to leżą też inne, a po przekroczeniu wartości krytycznej robi się efekt domina. Dlatego wprowadzono te wszystkie lockdowny i zamknięcia siłowni, żeby ratować gospodarkę.

@tomtom666: operacja się udała, pacjent zmarł xD
  • Odpowiedz
Heh ja nie wiem jak trzeba być ograniczonym z myśleniem, że jak przyjdę chory do pracy to zrobię dobrze dla firmy :) ale sam miałem takiego managera, w dużej korpo it, wydawało by się ze to nie Januszex i ludzie mają trochę rozumu. Niestety przyszedł chory do pracy (gdzie bez problemu można było pracować zdalnie), potem cały zespół wylądował na l4 xd
  • Odpowiedz
Oni by przyszli z gorączką i zarazili pół firmy, by tylko podkreślić swój wkład w rozwój firmy. Jeszcze dla wzmocnienia efektu warto sobie wtedy np. coś złamać lub wpaść pod auto.


@wyrywkowa: ja tak robie od 5 lat, żeby szef docenił moje zaangażowanie w prace i żebym otrzymał podwyżke i awans. Na razie daje tylko pochwały, ale wiem, że kiedyś się uda! ( ͟ل͜)
  • Odpowiedz
@Royal_Email: a wziąłeś pod uwagę to, że dzięki temu, że jakis % społeczeństwa pracuje z domu i dzieciaki, studenci uczą się zdalnie jest też mniej pasażerów w komunikacji miejskiej, w pociągach, co sprawia, że osoby które muszą chodzić do pracy są bezpieczniejsze?
Dodatkowo jest mniejszy ruch aut, co sprawia, że są mniejsze korki i można szybciej dostać się do pracy/domu?
  • Odpowiedz
@dziecielinapala: Jo jebia xD
Ja od kwietnia pracuje codziennie z ogromna liczba ludzi (produkcja) w 3 zakładach i łącznie znam 5 osób które przez ten prawie rok poszły na kwarantannę przez covid xD
Załóżcie te maseczki na twarz i po problemie
  • Odpowiedz
a wziąłeś pod uwagę to, że dzięki temu, że jakis % społeczeństwa pracuje z domu i dzieciaki, studenci uczą się zdalnie jest też mniej pasażerów w komunikacji miejskiej, w pociągach, co sprawia, że osoby które muszą chodzić do pracy są bezpieczniejsze?

Dodatkowo jest mniejszy ruch aut, co sprawia, że są mniejsze korki i można szybciej dostać się do pracy/domu?


@norelka: a wziales pod uwage to ze ja sie nie odnioslem do zalet czy wad pracy zdalnej tylko do tego j------o marudzenia i panikarstwa?

Nie mowie o tym ze maja wszyscy kolektywnie sie wystawiac tylko o tym żeby takie osoby nie dramatyzowały jakby praca w biurze byla bardziej niebezpieczna niż praca na zatłoczonym magazynie
  • Odpowiedz