Wpis z mikrobloga

Moi przełożeni wymyślili, że od lutego już nie ma potrzeby pracowania zdalnie, dzięki czemu pół działu jest obecnie na kwarantannie, ja i niebieski leżymy właśnie z gorączką, niebieski pracuje w innej firmie, więc tam zaraz też będzie ogień. I tak się ta karuzela #!$%@? kręci, bo przecież nie bendo mi tu z łóżka pracować, niech pańskie oko konia tuczy. Ha tfu. #pracbaza #koronawirus
  • 189
  • Odpowiedz
@Szarozielony: wiele biur działa normalnie lub w trybach hybrydowych. HO przez rok to nie jest najlepszy pomysł. Trafisz COVID prędzej czy później, może już go nawet przeszłaś. Jeśli martwisz się o bliskich- nie spotykaj się z nimi. Jeśli o siebie martwisz się szczególnie, ponieważ masz np. jakieś choroby przewlekłe to porozmawiaj o tym z szefami. Ogólnie jak masz jakiś problem to porozmawiaj z szefostwem- próbowałaś? Ostatni akapit ciężko skomentować- najpierw trzebaby
  • Odpowiedz
@dziecielinapala: Skoro piecze to moze maja powod. Jak juz wspomnialem, pozwol przedsiebiorcom prowadzic biznes tak jak uwazaja, ze powinien byc prowadzony. Natomiast to, ze cos mozna znalezc w internecie, nie czyni odrazu tej informacji faktem. Podejrzewam, ze w internecie mozna znalezc wiecej pracownikow, niz pracodawcow, wiec i opinii pracownikow bedzie zdecydowanie wiecej. Osobiscie mnie denerwuje jak pol dnia czekam az wspolpracownicy mi dostarcza potrzebne dokumenty, badz informacje, tylko dlatego, ze zamiast
  • Odpowiedz