Wpis z mikrobloga

Moi przełożeni wymyślili, że od lutego już nie ma potrzeby pracowania zdalnie, dzięki czemu pół działu jest obecnie na kwarantannie, ja i niebieski leżymy właśnie z gorączką, niebieski pracuje w innej firmie, więc tam zaraz też będzie ogień. I tak się ta karuzela #!$%@? kręci, bo przecież nie bendo mi tu z łóżka pracować, niech pańskie oko konia tuczy. Ha tfu. #pracbaza #koronawirus
  • 189
  • Odpowiedz
@chestnuut: ty tak serio? Normalne, że kierowca autobusu nie popracuje, ale co za różnica gdzie klikam w kąkuter? No odwoływanie pracy zdalnej na początku 3 fali to świetny pomysł zwłaszcza, że zaraz będzie ciepło i zakażenia spadną. Serio nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley: co to za argument w ogóle xD tam gdzie się da i można to powinno się zapobiegać zarażaniu, tak wiem że nie wszyscy robią zdalnie xD

Jeszcze raz napisze, może tym razem będzie klarowniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) tyle przepracowaliśmy zdalnie, że kazanie nam przychodzić do pracy na sama 3 fale, to trochę głupi pomysl
  • Odpowiedz
@dziecielinapala: Rozmowa z ludźmi z taką mentalnością nie ma sensu. Oni by przyszli z gorączką i zarazili pół firmy, by tylko podkreślić swój wkład w rozwój firmy. Jeszcze dla wzmocnienia efektu warto sobie wtedy np. coś złamać lub wpaść pod auto.
  • Odpowiedz
@dziecielinapala: Do mnie teraz np. nie odzywa się koleżanka z pracy, której po tym jak dowiedziałam się, że w PRACY czeka na wynik testu i zwróciłam uwagę, że to co robi jest po prostu nie tylko nierozsądne, ale i podłe. Oczywiście koronę ma.
  • Odpowiedz
Rozmowa z ludźmi z taką mentalnością nie ma sensu. Oni by przyszli z gorączką i zarazili pół firmy, by tylko podkreślić swój wkład w rozwój firmy. Jeszcze dla wzmocnienia efektu warto sobie wtedy np. coś złamać lub wpaść pod auto.


@wyrywkowa: ważne, że praca jest xD

w PRACY czeka na wynik testu


@wyrywkowa: nic mi nie mów, zamiast wziąć L4 czy dzień urlopu jak szkoda tych 20 procent
  • Odpowiedz
@buczubuczu: niby niedługo mi się kończy umowa, ale wszędzie gdzie nie pracowałam to trafiam na takich typów () a tutaj chociaż znośnie płacą xD najwyżej w międzyczasie będę na boku coś rozkręcać ;D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@dziecielinapala: no cóż, ja bym się mocno zniechęcił, praca to nie kołchoz, rozumiem, że ktoś na Ciebie liczy, ale jak jesteś chory a mimo tego każą Ci chodzić do roboty, to jest to po prostu brak poszanowania pracownika jako człowieka, na który nie ma mojej zgody.
Ja też tak kiedyś uważałem, że trzeba, że nie wypada itd. Takiego wała. Życia i zdrowia szkoda, niestety nawet na wyższych uczelniach niektórzy traktują
  • Odpowiedz
@dziecielinapala: oczywiście żartuje, ja niestety nie mogę sobie pozwolić na prace zdalną, i znowu na około wszystkich zamykają a mnie jakoś nic nie bierze. Dziwne jest to ze zawsze bylem chorowity a teraz jakoś magicznie mnie nie chce brać.
  • Odpowiedz