Wpis z mikrobloga

  • 547
Nosz kurde przyjęli nowego do nauki, zielony kompletnie, nie ma problemu dla mniemoge uczyć. Ale czemu do cholery się czepiaja że przez to wolniej robię swoją robote ? Jak młody ma się nauczyć od samego patrzenia ?Jeśli tego sam nie dotknie samemu się nie nauczy a każda maszynę trzeba tłumaczyć oddzielnie i każda rzecz pokazywac bo każda jest #!$%@? i inaczej działa to wiadome że to zajmuje czas ale te tłuki jakoś tego nie pojmują... Już pięciu uczyłem i za każdym razem te same pretensje. #pracbaza
  • 31
via Android
  • 85
@kupczyk a kursy tu nie mam Sie na co żalić bo koło chce się nauczyć i wydaje się tym zainteresowany.

@Iskaryota oni mają w dupie moje zdanie moiwlm że nie chce być brygadzista i nie będę się podejmował takich zadań to i tak mnie nim mianowali

@taktoto aha kolejka. Znalezienie jakiegokolwiek operatora zajmuje im co najmniej pół roku. Kolejka to jest ale do odejścia :p
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@humun: Tak samo ja uczyłem parę nowych. Robota miała być cała zrobiona a ty masz jeszcze uczyć nowych i ich sprawdzać. Gdzie normalnie powinny być dwie osoby doświadczone i nowy pracownik. To ja byłem sam i nowy pracownik. Śmiech na sali.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@humun: Masz w umowie i obowiązkach pracy przyuczanie innych do pracy? Miałeś szkolenie w jaki sposób przyuczać do wykonywanej pracy? Masz wygospodarowany (dodatkowo płatny) czas na przyuczenie innych do pracy?
Jeśli odpowiedź na którekolwiek powyższe brzmi nie, to po co to robisz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@humun: Boże, pamiętam jak ja jedna musiałam uczyłyć obsługiwać moje stanowiska 2 gości z innego działu. Na raz. Bo ich szef wymyślił sobie że to będzie dla nich super doświadczenie. Szkoda że dla mnie nie było ale nikt się kuźwa o zdanie nie spytał XD
. Ale czemu do cholery się czepiaja że przez to wolniej robię swoją robote ?


@humun: W ale #!$%@? miejscu pracujesz. Też dostałam ostatnio absolutną zielonkę, ale od razu powiedziałam, że ilość wykonywanej przeze mnie pracy drastycznie spadnie, bo muszę absolutnie wszystkiego uczyć ( z obsługą Exela włącznie () ) i usłyszałam spoko rozumiem ¯\_(ツ)_/¯
via Android
  • 0
@Jason_Stafford no kierownik jest betonem umysłowym ma swoją wizję i koniec

@ravau na szczęście zjebki za to że zrobi coś źle to nie ma obawy to jest tak zdurniale miejsce że i tak nie upilnujesz wszystkiego i są regularne przynajmniej raz na tydzień.

@M83_ akurar i dziwo jest, nowy jako dodatkowa osoba poza standardową obsadą. Tyle że to dalej nie rozwiązuje problemu, bo nadal trzeba mu poswiecac czas jednego i drugiego operatora.