Wpis z mikrobloga

  • 547
Nosz kurde przyjęli nowego do nauki, zielony kompletnie, nie ma problemu dla mniemoge uczyć. Ale czemu do cholery się czepiaja że przez to wolniej robię swoją robote ? Jak młody ma się nauczyć od samego patrzenia ?Jeśli tego sam nie dotknie samemu się nie nauczy a każda maszynę trzeba tłumaczyć oddzielnie i każda rzecz pokazywac bo każda jest #!$%@? i inaczej działa to wiadome że to zajmuje czas ale te tłuki jakoś tego nie pojmują... Już pięciu uczyłem i za każdym razem te same pretensje. #pracbaza
  • 31
  • Odpowiedz
via Android
  • 10
@Megawonsz_dziewienc urwanych kończyn bym nie chciał widzieć u siebie . Już jeden chlopak u nas wpadł rekami do tygla z metalem. Więc każda pułapkę na zakładzie bo BHP ntaknpod względem wyposażenia procedur i szkoleń leży i kwiczy musze mu pokazać co gdzie i jak bo biedak na serio może sobie coś zrobić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 76
@humun: weź nawet nie gadaj. Ostatnio przyjęli do nas jednego to pierwsze pytanie gdzie palarnia i gniazdko do załadowania telefonu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 85
@kupczyk a kursy tu nie mam Sie na co żalić bo koło chce się nauczyć i wydaje się tym zainteresowany.

@Iskaryota oni mają w dupie moje zdanie moiwlm że nie chce być brygadzista i nie będę się podejmował takich zadań to i tak mnie nim mianowali

@taktoto aha kolejka. Znalezienie jakiegokolwiek operatora zajmuje im co najmniej pół roku. Kolejka to jest ale do odejścia :p
  • Odpowiedz
@humun: standard w januszexach.

Masz zrobić normę/wskaźnik, nauczyć młodego, zadbać o stanowisko pracy, no i najważniejsze, jak młody coś zrobi źle, to odpowiadasz całkowicie za to, bo 'go uczyłeś'
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@humun: Tak samo ja uczyłem parę nowych. Robota miała być cała zrobiona a ty masz jeszcze uczyć nowych i ich sprawdzać. Gdzie normalnie powinny być dwie osoby doświadczone i nowy pracownik. To ja byłem sam i nowy pracownik. Śmiech na sali.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@humun: Masz w umowie i obowiązkach pracy przyuczanie innych do pracy? Miałeś szkolenie w jaki sposób przyuczać do wykonywanej pracy? Masz wygospodarowany (dodatkowo płatny) czas na przyuczenie innych do pracy?
Jeśli odpowiedź na którekolwiek powyższe brzmi nie, to po co to robisz?
  • Odpowiedz
  • 19
@humun Też raz uczyłem młodego na maszynę, którą potrafiło obsługiwać 3 osoby. Zapytałem go przy okazji jaką mu dali stawkę i okazało się, że mój uczeń dostał 50 groszy na godzinę więcej niż ja... Tydzień później nie było mnie już w tej firmie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@humun: Boże, pamiętam jak ja jedna musiałam uczyłyć obsługiwać moje stanowiska 2 gości z innego działu. Na raz. Bo ich szef wymyślił sobie że to będzie dla nich super doświadczenie. Szkoda że dla mnie nie było ale nikt się kuźwa o zdanie nie spytał XD
  • Odpowiedz
. Ale czemu do cholery się czepiaja że przez to wolniej robię swoją robote ?


@humun: W ale #!$%@? miejscu pracujesz. Też dostałam ostatnio absolutną zielonkę, ale od razu powiedziałam, że ilość wykonywanej przeze mnie pracy drastycznie spadnie, bo muszę absolutnie wszystkiego uczyć ( z obsługą Exela włącznie () ) i usłyszałam spoko rozumiem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@humun standard. Żadnego dodatku za szkolenie ludzi, ale z pretensjami to pierwsi.
Kiedyś też nowych szkolilem - żadnego "dziękuję". Już nie wspominam o rotacji, uczysz typa 2 miesiące i rzuca papierami. I od nowa...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Jason_Stafford no kierownik jest betonem umysłowym ma swoją wizję i koniec

@ravau na szczęście zjebki za to że zrobi coś źle to nie ma obawy to jest tak zdurniale miejsce że i tak nie upilnujesz wszystkiego i są regularne przynajmniej raz na tydzień.

@M83_ akurar i dziwo jest, nowy jako dodatkowa osoba poza standardową obsadą. Tyle że to dalej nie rozwiązuje problemu, bo nadal trzeba mu poswiecac czas jednego i
  • Odpowiedz