Wpis z mikrobloga

@LuckyStrike: myśle ze liczy sie to jakim jesteś fachowcem i co masz do zaoferowania chyba ze Twoja praca polega tylko na robieniu dobrego wrażenia na określonej grupie potencjalnych klientów.
Osobiscie mi sie nie podoba ale przy zawieraniu umowy obudowa Twojego telefonu byłaby ostatnim co mnie obejdzie. Czasem może nawet zadziałać na plus bo unikasz szpanerskiego podejscia a jeśli ktoś juz tak bardzo zwraca uwagę na telefon to zapewne na jego model.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LuckyStrike: obczaj Rugged Armor czy jest na Twój telefon. Też pancerny a wygląda "normalniej". I zamontuj 3mk Flexible Glass - połączenie szkła hartowanego z folią, coś na zasadzie przedniej szyby w samochodzie - jak zbijesz to kawałki szkła nie rozwalą Ci ekranu pod spodem.
@Shashek: No właśnie miałem mniej pancerna obudowę i jakimś cudem w xiaomi pękł mi tylni panel w tydzień po zakupie a ten model tzn 10 ultra tani nie jest i tak samo części do niego. Dużo podróżuje i ostatnio telefony rozwalają mi się częściej niż powinny. Stąd mój wybór. Producent tych obudów zapewnia ze to jakiś specjalny design, mam nadzieje ze nie ściemnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)