Wpis z mikrobloga

Spermiarze grający w #worldofwarcraft to jest najlepsze co mnie spotkało w grze - Zrobią wszystko żeby tylko podlizać się różowej xD

Grałem udając #rozowypasek, jak był raid to przez mikrofon gadała moja różowa żeby było wiarygodnie:
- nie moja kolej na loot z bossa? Nie ma problemu, jakiś spermiarz chętnie odda mi swoją kolejkę (jak facet powie, że mu item potrzebny to se może czekać xD)
- Mam coś grupowego do zrobienia, o co inni pytają od miesiąca i nie ma chętnych? Nie ma problemu, wystarczy napisać i już się logują na maina żeby zmarnować czas xD
- Potrzebny boost na alta? ależ proszę xD
- Brakuje mi itemu do craftingu... nie, już nie brakuje xD
- Sami do grup zapraszają, o nic nie trzeba się prosić, jak mam się spóźnić na coś to grzecznie czekają xD

Tyle lat grania i nie wiedziałem, że WOW ma ukryty tryb easy xD
#spermiarz #logikaniebieskichpaskow
  • 46
@Zerp: @Ksionc-Tomasz: Grałem w Tibie kobiecą postacią i wyglądało to w pełni tak samo xD Jak skillowałem przynosili jedzenie żeby mi mana/hp się odnawiało, jak stałem w depo to potrafili rzucać kasę/itemy żebym wziął, ekipa na quest znajdowała się w sekundę, a jak miałem 80 lvl to 300 lvle pisały żeby z nimi iść huncić (w sensie on będzie blokował, a ja będę miał darmowy exp XD W czasach jak