Wpis z mikrobloga

Spermiarze grający w #worldofwarcraft to jest najlepsze co mnie spotkało w grze - Zrobią wszystko żeby tylko podlizać się różowej xD

Grałem udając #rozowypasek, jak był raid to przez mikrofon gadała moja różowa żeby było wiarygodnie:
- nie moja kolej na loot z bossa? Nie ma problemu, jakiś spermiarz chętnie odda mi swoją kolejkę (jak facet powie, że mu item potrzebny to se może czekać xD)
- Mam coś grupowego do zrobienia, o co inni pytają od miesiąca i nie ma chętnych? Nie ma problemu, wystarczy napisać i już się logują na maina żeby zmarnować czas xD
- Potrzebny boost na alta? ależ proszę xD
- Brakuje mi itemu do craftingu... nie, już nie brakuje xD
- Sami do grup zapraszają, o nic nie trzeba się prosić, jak mam się spóźnić na coś to grzecznie czekają xD

Tyle lat grania i nie wiedziałem, że WOW ma ukryty tryb easy xD
#spermiarz #logikaniebieskichpaskow
  • 46
nie moja kolej na loot z bossa? Nie ma problemu, jakiś spermiarz chętnie odda mi swoją kolejkę (jak facet powie, że mu item potrzebny to se może czekać xD)


@Ksionc-Tomasz: ale ty wiesz że w wowie każdy dostaje swój item a wspólny drop to nie istnieje już od dawna ( ͡° ʖ̯ ͡°)
nie moja kolej na loot z bossa?


@Ksionc-Tomasz: W WoWie jest personal loot a oddać możesz tylko jak masz coś lepszego w danym miejscu. I w 95% gildii się wtedy i tak losuje kto dostanie z potrzebujących. U nas się to robi wręcz addonem aby uniknąć jakichkolwiek personalnych faworyzacji.

Mam coś grupowego do zrobienia, o co inni pytają od miesiąca i nie ma chętnych? Nie ma problemu, wystarczy napisać i już
@Cesarz_Nieruhato: O #!$%@?, win. Ale niektórym przegrywom się przegrało na berecie pewnie bo już było grzebane w gaciach. Swoją drogą lubiłem oglądać go kilka lat temu. Naprawdę świetnie #!$%@?ł na bassie i ludzi do tego ściągał żeby mu zagrali jakieś riffy. Fajny content, jedyny gdzie przetrwałem jakoś jutubowe #!$%@? nawyki o subskrybcjach i lajkach.
@Ksionc-Tomasz: no nie wiem. Gram w tą grę 11 lat i nigdy nie dostałam taryfy ulgowej dlatego, że jestem laską. Gorzej - jak się przyznam, to nawet bardziej na błędy patrzą, żeby potem takie pryszczate młode #!$%@? mogli się dowartościować, jak gdzieś się wywalę o sznurówkę.
Więc głównie się nie przyznaję.

PS: no chyba, że gracie mocno casualowo. Oddanie itemu z LFRa, to nie taka wielka sprawa xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ksionc-Tomasz: i właśnie dlatego jak grałam w MMO udawałam faceta i robiłam wszystko, żeby się nie odzywać na TSach i innej #!$%@?, żeby sobie normalnie grać, bez obleśnych spermiarzy, fotek penisów, cringowych podrywów, #!$%@? że zero skilla tylko cycki i inne takie tam cuda, zdziwienie niektórych ludzi potem, że nie jestem facetem absolutnie bezcenne ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Ksionc-Tomasz: To nic. Znam gościa co ma konto steam jako różowa, zdjęcia bodajże jakaś psiapsi mu użycza. Jak trzeba to używał modulatora głosu w grach. Za te wszystkie itemy co mu kupili spermiarze to mógłby sobie niezły samochód kupić xD Jakiś Niemiec go obdarowywał swego czasu najdroższymi skinami do Counter-Strike, to już wiele lat temu jego konto w tysiącach miało wartość ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tablica oczywiście