Wpis z mikrobloga

Jeden z głupszych mitów krążących po tym portalu to określenie "polacka morda". Ludzie piszący takie głupoty nie różnią się niczym od zakompleksionych julek śmigających doopą po erazmusach. Jedynym czynnikiem sprawiającym, że Polacy wyglądali gorzej od zachodnich ludzi to bieda co już się zmieniło. Jak ludzie nie mieli pieniędzy, żeby zadbać o wygląd i jedyny fryzjer w okolicy to kolega z maszynką golący łeb na jajo nie dziwne, że wyglądali jak patusy.

Teraz Polacy coraz bardziej są świadomi swojego wyglądu i ogólnie dobrze wyglądają.

Przy "polackich mordach" zawsze pojawiają się przykłady jakichś starych januszy z wąsem, tak jakby na zachodzie wszyscy starzy ludzie wyglądali jak Brat Pitt (szczególnie opasłe amerykańskie społeczeństwo).
Jak ktoś myśli, że przeciętny Polak wygląda jak z kroniki policyjnej z UK to niech w ten sam sposób wyszuka brytoli w tych kronikach albo polecam poszukać jak wyglądają listy gończe za chuliganami z anglii, sami piękni młodzi chłopcy xDDD

Jedyny problem jaki to pokazuje to kompleksy Polaków.

#przegryw #blackpill #polska
DoktorNauk - Jeden z głupszych mitów krążących po tym portalu to określenie "polacka ...

źródło: comment_1614800226oLGhYxEvkBYKRrLHSYUCrQ.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
@legion1991: Na głupie teksty odpowiadam głupimi tekstami. Trzeba się kierować wyjątkową ignorancją i brakiem podstawowych umiejętności argumentacji żeby posługiwać się tekstem typu "poczytaj o..." to tak na początek misiu.
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: faktycznie, powinieniem zrobić tu teraz wykład, faktem jest i jest to udowodnione naukowo że fenotyp słowiański a tym bardziej azjatycki jest najmniej atrakcyjny dla kobiet, i jest na to szereg różnych dowodów, których pewnie nie jestes w stanie po 1 rozumiec po 2 zaakceptować jako jednosta ograniczona umysłowo. Do tego faktem jest ze takie porówania nie mają sensu, bo w każdej populacji mozna wybrac tych przystojnych i tych nie
  • Odpowiedz
@legion1991: argumentum ad personam i argumentum ad info z dupy. O jak ty jesteś inteligentny a nie potrafisz zrozumieć, że to co zrobiłem ma na celu wyśmianie kretyńskich teorii.
To że napiszesz, że coś jest faktem nie staje się faktem tylko dlatego że tak napiszesz XD Może jakieś źródło, potwierdzenie? Nie? aha wolisz się masturbować do swojego komentarza próbującego mnie obrazić XD
Nie usunę twojego komentarza tylko dlatego, że jest
  • Odpowiedz
@M1chUPC: Miałem ten wpis przygotowany już dawno a to, co wczoraj wstawiłeś tylko mi o tym przypomniało. Mnie dupa nie boli. Boli mnie tylko używanie takich szkodliwych stereotypów opartych na niczym.
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: a ty nie rozumiesz że ten obrazek, który dodają tu ludzie z takim porównaniem, to w pewnym sensie żart i grosteska i tylko konkretny kretyn by nie zrozumiał, takie porówanie jest wyrwane tak na prawdę z kontekstu, oczywiście może odnosić się w jakimś stopniu do przeprowadzanych badań na ten temat natomiast forma w jakiej jest to pokazywane ma wyłącznie cel humorystyczny a nie naukowy. A ty próbujesz na swój
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: Tak mówisz? No cóż te koleżanki się z tobą nie zgodzą ¯\_(ツ)_/¯
Może jeszcze wstawisz jego zdjęcie z kibla jak sra? Wyciągasz jakieś zdjęcie z doopy i to ma potwierdzać co?
DoktorNauk - @wiktorekpl: Tak mówisz? No cóż te koleżanki się z tobą nie zgodzą ¯\\(ツ...
  • Odpowiedz
@legion1991: XD W jedną stronę to "groteska" i "oczywiście może odnosić się w jakimś stopniu do przeprowadzanych badań na ten temat" ale jak zrobi się to samo dokładnie w drugą stronę to "pokazywanie na siłę, że jest odwrotnie". Pisz więcej, bo to kopalnia beki. xd
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: w jedną i drugą stronę branie takich przykładowych porówanań na powaznie i szukanie większego sensu wyłacznie na podstawie obrazka jest idiotyczne. Czego nie rozumiesz ? Tego że ośmieszyłes sie tak jak osoby co myślą na odwrót ? :D
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: Mialem na mysli jego kobiety z ktorymi był. Chłop ma krzywy nos, odstajace uszy, wysokie czoło, no ni #!$%@? nie powiedzialbym ze jest przystojny a juz na pewno nie dałbym go na obrazek na ktorym mialbym wstawic 10 najprzystojniejszych Polakow dla udowodnienia czegos.
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: To w skrócie ostatni raz, faktem jest że słowiański fenotyp i azjatycki jest mniej atrakcyjny niż np. germański w skali światowej dla wiekszosci kobiet. Po drugie zestawienie w jedną i drugą strone takich porówań nie ma sensu o ile ma np. kontekst humorystyczny, natomiast twój post nie jest ani zartem ani groteską, dlatego jest idiotyczny.
  • Odpowiedz
@legion1991: Ja pierd0le typie i ty mi zarzucasz, że jestem kretynem? Masakra stary. Mój obrazek nie miał na celu udowodnić że Polacy są najpiękniejsi na świecie i że są przystojniejsi od innych narodów a jedynie wyśmiać wstawianie takich kretyńskich porównań z dupy. Na prawdę muszę to tłumaczyć jeszcze? Teorie naukowe z neta studiujesz a nie potrafisz zrozumieć prostego mema. No masakra, drugi najman wyjeżdżający z fizyką kwantową. Dramat.
  • Odpowiedz
@legion1991: Jeszcze raz to że coś napiszesz wymądrzając się jest gówno warte bez podania źródeł.
Ja się nie wymądrzam i nie snuje teorii a wyśmiewam postawę i kompleksy ludzi wstawiających takie "groteskowe" obrazki.
  • Odpowiedz