Wpis z mikrobloga

Jeden z głupszych mitów krążących po tym portalu to określenie "polacka morda". Ludzie piszący takie głupoty nie różnią się niczym od zakompleksionych julek śmigających doopą po erazmusach. Jedynym czynnikiem sprawiającym, że Polacy wyglądali gorzej od zachodnich ludzi to bieda co już się zmieniło. Jak ludzie nie mieli pieniędzy, żeby zadbać o wygląd i jedyny fryzjer w okolicy to kolega z maszynką golący łeb na jajo nie dziwne, że wyglądali jak patusy.

Teraz Polacy coraz bardziej są świadomi swojego wyglądu i ogólnie dobrze wyglądają.

Przy "polackich mordach" zawsze pojawiają się przykłady jakichś starych januszy z wąsem, tak jakby na zachodzie wszyscy starzy ludzie wyglądali jak Brat Pitt (szczególnie opasłe amerykańskie społeczeństwo).
Jak ktoś myśli, że przeciętny Polak wygląda jak z kroniki policyjnej z UK to niech w ten sam sposób wyszuka brytoli w tych kronikach albo polecam poszukać jak wyglądają listy gończe za chuliganami z anglii, sami piękni młodzi chłopcy xDDD

Jedyny problem jaki to pokazuje to kompleksy Polaków.

#przegryw #blackpill #polska
DoktorNauk - Jeden z głupszych mitów krążących po tym portalu to określenie "polacka ...

źródło: comment_1614800226oLGhYxEvkBYKRrLHSYUCrQ.jpg

Pobierz
  • 93
@DoktorNauk:
A na ulicach to łatwiej spotkać dobrze (lub chociaż - przeciętnie) wyglądających panów, czy raczej takich brzydkich, z wielkim brzuchem, jeszcze większymi zakolami i kartoflanym łbem? Bo coś mi się wydaje, że to drugie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niestety, ogólnie rzecz biorąc Polacy (przeciętnie, średnio - wiadomo, że nie chodzi o wszystkich) nie są zbyt przystojni i to jest fakt.
Chodzi właśnie o to, że na szczęście on nie wie, że ma "polacką mordę" i najwyraźniej z tego powodu magicznie jest przystojny dla innych - poza zakompleksionymi polaczkami, którzy się czepiają wszystkiego, żeby samemu nie tkwić w bagnie swojego kompleksu niższości. Dotarło? ʕʔ


@NoMercyIncluded: Ty masz chyba problem z przyczynowością i korelacją. Nie interesuje mnie kto ma kompleks niższości, jestem przystojny, dobrze się ubieram, mam duże powodzenie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DoktorNauk: mhm. Post prowokacyjny, ale zgadzam się. Typowa "słowiańska morda" to cecha dużo bardziej powszechna u naszych wschodnich sąsiadów, Ukraina, a najbardziej chyba Rosja.
Słowian południowych w ogóle to nie dotyczy bo od południa Turcy, od północy Niemcy.
Słowianie zachodni, szczególnie w Polsce to miks genów słowiańskich, niemieckich (spore osadnictwo od średniowiecza), ormiańskich (Makłowicz), holenderskich (Anna German), celtyckich (chyba stąd rudzi Polacy w ogóle), czy żydowskich (np. Kwaśniewski), tatarskie (np. Ja).
@wiktorek_pl: Naklepałeś tyle tekstu, żeby potwierdzić całkowicie opinię OPa. Tu nie chodzi o przyczynowość i korelację, ale zwykłą umiejętność czytania ʕʔ

OP stwierdził, że to wina zaniedbania wynikająca głównie z ubóstwa i mentalności wyrosłej na tym chłopsko-robotniczym ubóstwie. Cieszy mnie, że w końcu to do ciebie dotarło.

A ja komentowałem to, jak się zachowujesz - w internecie nie da się ciebie odróżnić od zakompleksionego polaczka plującego prewencyjnie
@NoMercyIncluded: Tak jak myślałem, zostałeś zawinięty w dywan i ty już o tym wiesz ale będziesz teraz pisał w typowy sposób żeby uciec od dalszej dyskusji. Jakbym miał 13 lat to bym może łyknął, teraz jeszcze napisz EOT, nie odczytuj więcej wiadomości ode mnie i będziesz mógł odetchnąć z ulgą, że dyskusja się zakończyła.