Wpis z mikrobloga

Jeden z głupszych mitów krążących po tym portalu to określenie "polacka morda". Ludzie piszący takie głupoty nie różnią się niczym od zakompleksionych julek śmigających doopą po erazmusach. Jedynym czynnikiem sprawiającym, że Polacy wyglądali gorzej od zachodnich ludzi to bieda co już się zmieniło. Jak ludzie nie mieli pieniędzy, żeby zadbać o wygląd i jedyny fryzjer w okolicy to kolega z maszynką golący łeb na jajo nie dziwne, że wyglądali jak patusy.

Teraz Polacy coraz bardziej są świadomi swojego wyglądu i ogólnie dobrze wyglądają.

Przy "polackich mordach" zawsze pojawiają się przykłady jakichś starych januszy z wąsem, tak jakby na zachodzie wszyscy starzy ludzie wyglądali jak Brat Pitt (szczególnie opasłe amerykańskie społeczeństwo).
Jak ktoś myśli, że przeciętny Polak wygląda jak z kroniki policyjnej z UK to niech w ten sam sposób wyszuka brytoli w tych kronikach albo polecam poszukać jak wyglądają listy gończe za chuliganami z anglii, sami piękni młodzi chłopcy xDDD

Jedyny problem jaki to pokazuje to kompleksy Polaków.

#przegryw #blackpill #polska
DoktorNauk - Jeden z głupszych mitów krążących po tym portalu to określenie "polacka ...

źródło: comment_1614800226oLGhYxEvkBYKRrLHSYUCrQ.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: wstawiłeś brytoli co jest manipulacją okrutną znowu. Przejdź się po ulicach Madrytu czy Oslo albo sprawdź sobie przeciętny wzrost Holendra, a nei wstawiasz nację, z któej brzydoty i kuchni śmieje się cały świat :)
  • Odpowiedz
@DoktorNauk:

Panie Doktorze.

Polacka gęba to taka Gombrowiczowska gęba.

Nie chodzi o urodę a o pewien wyraz twarzy i aury. Jak mi nie wierzysz to pogadaj z kolegami emigrantami i zapytaj się czy grają w grę: Ilu Polaków widzę w tłumie.
Bawi przez pierwszy rok albo dwa pobytu za granicą.

Nie ma płci trzeba nadmienić ale w jakiś sposób przynależy do narodu a zatem jest pochodną kraju.
Prawdą też jest, że
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: Oni w przeglądarkę wpisują "polish man" ale albo nie wiedzą, albo to celowo robią bo to znaczy mężczyzna z 'wypolerowaną' (łysą) głową. Takim sposobem dostaje się łysych patusów z całego świata i podpisuje się to jako typowego Polaka...
  • Odpowiedz
  • 2
@DoktorNauk po przebyciu trochę za granicą i naogladaniu się różnych mord akurat typowa polacka morda jest dla mnie faktem. Z daleka często już wiedziałem jakim językiem taki osobnik się posługuje, nie wzięło się to z nikąd, mam swoje doświadczenia.Tanie dresiwo, zakola, włosy na 3mm, okrągła albo Szczurowata morda. No taki typowy sebix. Brytole to akurat #!$%@? nie przykład, porównaj sobie Włochów, Hiszpanów, Niemców, wikingów, Francuzów to uwierz mi że średnio Polacy wypadną
  • Odpowiedz
Za granice wyjeżdża klasa robotnicza w większości z życiem wypisanym na twarzy, smutny i zamyślony wyraz twarzy zdradzają nas niemilosiernie. Jednak istnieją również wymieszane społeczności, wsie gdzie osiedlali się obcokrajowcy i na pierwszy rzut oka ciężko przypisać ttpowe polskie cechy
  • Odpowiedz
Mialem na mysli jego kobiety z ktorymi był. Chłop ma krzywy nos, odstajace uszy, wysokie czoło, no ni #!$%@? nie powiedzialbym ze jest przystojny a juz na pewno nie dałbym go na obrazek na ktorym mialbym wstawic 10 najprzystojniejszych Polakow dla udowodnienia czegos.


@wiktorek_pl: Po prostu nie ma polackich kompleksów i się tym nie przejmuje. Bycie przystojnym nie sprowadza się do idealnej twarzy, często wystarczy, że ta twarz jest ciekawa.
  • Odpowiedz
@damian101: „Charakterystyczna” urode ma każdy kraj. Gdzie ja niby napisałam gdzieś tutaj, ze u kobiet tego nie ma? xD Nie dodawaj sobie. Polacka morda dotyczący tak samo facetów, jak i baby
  • Odpowiedz