Wpis z mikrobloga

TL:DR Zostaję złodziejem i będę kradł ( ͡° ʖ̯ ͡°) zamiast uczciwie płacić po prawie pół roku. Dlaczego? Kupiłem #netflix i #hbogo ale jest tak mało #film #seriale w postaci #scifi #sciencefiction że nie ma nawet 4/5 produkcji Sci-Fi z Filmweb'u. I za co się płaci te 83 PLN?

Załóżmy chcę obejrzeć Tenet. Jest #koronawirus i do kina nie ma jak iść. Na powyższych serwisach tego nie ma a akurat mam ochotę. No i jak kur%a nie kraść? No jak? Chyba nawet zacznę używać AdBlock'a... ¯\_(ツ)_/¯

#takaprawda #zalesie #oswiadczenie
CarlVonVogel - TL:DR Zostaję złodziejem i będę kradł ( ͡° ʖ̯ ͡°) zamiast uczciwie pła...

źródło: comment_1614527434LebSsol70XKHv9GTYsZxKZ.jpg

Pobierz
  • 193
@CarlVonVogel: no, ale muszę przyznać, że te serwisy są bardzo wygodne, wszystko zsynchronizowane idealnie, a czasem jak pobierzesz jakąś niepopularną wersję to zsynchronizowanych napisów do niej po prostu nie ma i sie bawisz opoznieniem zamiast ogladac

a jesli chodzi o zawartosc to tak jak napisales, bedzie tylko gorzej, netflix zarabia a to sie zadnemu producentowi nie podoba
@CarlVonVogel: o, dzięki! () Może jednak nie trzeba będzie kraść.. wiesz, problemem nie są pieniądze tylko dostępność.

Tylko nurtuje mnie jedna sprawa... bo staram się ograniczać rozstrzał danych typu karta, imię, nazwisko, email niwelując wycieki danych i teraz muszę tj. żonglować i martwić się aby tylko wycieku nie było? Póki co jestem wpięty pod Apple, Google, Netflix, HBO i widząc ze strony https://haveibeenpwned.com/PwnedWebsites i
bo staram się ograniczać rozstrzał danych typu karta, imię, nazwisko, email niwelując wycieki danych i teraz muszę tj. żonglować i martwić się aby tylko wycieku nie było?


@CarlVonVogel: używać menedżera haseł, np. keepass. Jeśli w jednym serwisie wycieknie hasło, to nikt nie dostanie się do drugiego, czy maila, bo hasła są inne i trudne do złamania. Dodatkowo płatność Revolutem, doładowujesz kartę tylko tyle ile trzeba i nikt nie buchnie pieniędzy w
@CarlVonVogel: gmail plus keepass wystarczy. Revolut to taki "bank", który obsługujesz tylko z aplikacji w telefonie i kartę możesz doładować, np inną kartą, przelewem lub inna metodą płatności. Oferują bardzo fajny bajer, jak jednorazowa karta do płatności w internecie. Po wykupieniu, np. filmu, czy czegokolwiek, po udanej płatności zmieniają się dane karty takie jak numer, data ważności, itp, więc to też dobra opcja dla płatności w internetach.