Wpis z mikrobloga

TL:DR Zostaję złodziejem i będę kradł ( ͡° ʖ̯ ͡°) zamiast uczciwie płacić po prawie pół roku. Dlaczego? Kupiłem #netflix i #hbogo ale jest tak mało #film #seriale w postaci #scifi #sciencefiction że nie ma nawet 4/5 produkcji Sci-Fi z Filmweb'u. I za co się płaci te 83 PLN?

Załóżmy chcę obejrzeć Tenet. Jest #koronawirus i do kina nie ma jak iść. Na powyższych serwisach tego nie ma a akurat mam ochotę. No i jak kur%a nie kraść? No jak? Chyba nawet zacznę używać AdBlock'a... ¯\_(ツ)_/¯

#takaprawda #zalesie #oswiadczenie
CarlVonVogel - TL:DR Zostaję złodziejem i będę kradł ( ͡° ʖ̯ ͡°) zamiast uczciwie pła...

źródło: comment_1614527434LebSsol70XKHv9GTYsZxKZ.jpg

Pobierz
  • 193
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rozdrobienie rynku jakie zafundowały nam serwisy streamingowe jest szkodliwe dla użytkownika. Sam też zostałem zmuszony do tego kroku.

@Ghuthek: No tak lepiej żeby rynek był zmonopolizowany xD

@CarlVonVogel: Zawsze mam bekę jak ktoś piractwo nazywa kradzieżą.
D.....i - > Rozdrobienie rynku jakie zafundowały nam serwisy streamingowe jest szkodl...
  • Odpowiedz
@Drakii: A kto tu mówi o zmonopolizowaniu?
Przykładowe rozwiązanie, serwisy A, B, C, D mają abonament po 30 zł każdy, a gdyby tak się dogadały i sprzedawały pakiet dostępu do czterech serwisów za dajmy na to 80 zł? No Ja bym się wtedy zastanowił czy warto piracić czy lepiej sobie kupić taki pakiet. Przecież i tak content na tych serwisach się różni.
  • Odpowiedz
@CarlVonVogel: ja mam na to prosty sposób, co 2-3 miesiące zmieniam serwis i tyle, kosztują tyle samo a można nimi wachlować jak się na jednym content skończy to się idzie do drugiego, trzeciego i po pół roku czy nawet roku wraca do starego kiedy doszło tam parę fajnych produkcji.

W dalszym ciągu bilet do kina to 20 zł, a miesiąc serwisu to ok. 25-30 więc się opłaca i tak.
  • Odpowiedz
@CarlVonVogel: napisałem chyba, nie pamiętam gdzie ale go obejrzałem, d--y nie urywa :P
Może i kupiłem gdzieś za jakieś grosze, w każdym razie nie mam żadnego problemu w obejrzeniu tego co mnie interesuje bo albo jest na jednym z portali albo za 10 złotych gdzieś w google czy coś.

Mi chodzi tylko o to że przesadzacie z tym "hurr durr ile to serwisów jest to idę kraść", gdzie miesiąc dostępu
  • Odpowiedz