Wpis z mikrobloga

TL:DR Zostaję złodziejem i będę kradł ( ͡° ʖ̯ ͡°) zamiast uczciwie płacić po prawie pół roku. Dlaczego? Kupiłem #netflix i #hbogo ale jest tak mało #film #seriale w postaci #scifi #sciencefiction że nie ma nawet 4/5 produkcji Sci-Fi z Filmweb'u. I za co się płaci te 83 PLN?

Załóżmy chcę obejrzeć Tenet. Jest #koronawirus i do kina nie ma jak iść. Na powyższych serwisach tego nie ma a akurat mam ochotę. No i jak kur%a nie kraść? No jak? Chyba nawet zacznę używać AdBlock'a... ¯\_(ツ)_/¯

#takaprawda #zalesie #oswiadczenie
Pobierz
źródło: comment_1614527434LebSsol70XKHv9GTYsZxKZ.jpg
  • 193
@teddybear69: ale co ma bilet? jadę autobusem to płacę. Chodzież nie, czekaj! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jadę autobusem i NIE PŁACĘ a jak jest kanar to wtedy klik w aplikacji bilecik jest i mandatu nie ma a oszczędzone pieniążki na chlebek mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@geuze: jeszcze RAZ:

Tylko nurtuje mnie jedna sprawa... bo staram się ograniczać rozstrzał danych typu karta, imię, nazwisko, email niwelując wycieki danych i teraz muszę tj. żonglować i martwić się aby tylko wycieku nie było? Póki co jestem wpięty pod Apple, Google, Netflix, HBO i widząc ze strony https://haveibeenpwned.com/PwnedWebsites i te witryny wycieku danych z bazy nie miały i pytanie jak bardzo ryzyko wzrasta i czy się opłaca też pod tym
@CarlVonVogel: chciałem dopisać jeszcze, że rozumiem problem - ja mam w tej chwili Amazon Prime, Disney + i Netflixa. No i szczerze mówiąc nawet wszystko do kupy nie powala. Nie powiem, że nie ma co oglądać, jest dużo średniaków i sporo SF na Disneyu, ale generalnie i tak trzeba zawinąć do zatoki
Tylko nurtuje mnie jedna sprawa... bo staram się ograniczać rozstrzał danych typu karta, imię, nazwisko, email niwelując wycieki danych i teraz muszę tj. żonglować i martwić się aby tylko wycieku nie było? Póki co jestem wpięty pod Apple, Google, Netflix, HBO i widząc ze strony https://haveibeenpwned.com/PwnedWebsites i te witryny wycieku danych z bazy nie miały i pytanie jak bardzo ryzyko wzrasta i czy się opłaca też pod tym względem. ( ͡°
@CarlVonVogel: ja czekam aż hybrydowe premiery staną się standardem, bo to mnie najbardziej boli. Dopóki trwa walka tradycyjnego przemysłu filmowego z serwisami streamingowymi i rynek ciągle się fragmentuje to będzie nędza. Lubię serwisy streamingowe, bo jest dobra jakość, napisy i wersje językowe od ręki, synchro na wielu urządzeniach, ale jeżeli zostawiam sporo kasy na abonamenty to nie chcę płacić następnych 4-6€ za każdy film, który jest już wiele miesięcy po premierze
@CarlVonVogel: @Ghuthek: @MarchwiowySok: to rozdrobnienie rynku, monopol serwisów na treść i piractwo to nie jest taka prosta sprawa jak się wydaje. Mieliśmy już w USA podobny problem parę dekad temu z kinami - wytwórnie filmowe miały własne sieci kin i dystrybuowały swoje produkcje jedynie w swoich sieciach. Sprawa dotarła w końcu do Sądu Najwyższego (United States v. Paramount Pictures, Inc.- 1948) i sąd orzekł, że łamią prawo antytrustowe.

Wyobraźmy