Wpis z mikrobloga

Witam,

Ostatnio bardzo popularne stały się wpisy, jakoby to PiS+Lewica=<3 czy też PiS+Konfederacja=<3 Cóż zatem stoi na przeszkodzie, aby całość zweryfikować?

Pan Michał Pazur udostępnił na swoim Githubie projekt, który właśnie pozwala na rozstrzygnięcie tego całego sporu. Cóż wynika z wykresu wygenerowanego za pomocą tego właśnie projektu? Wyniki są proste do interpretacji; wartości od -1, która to oznacza całkowitą niezgodność, poprzez 0, czyli neutralność, do 1 oznaczającej całkowitą zgodność.


Otóż ugrupowaniem najbardziej zgodnym z Prawem i Sprawiedliwością jest Konfederacja. Wynik zgodności to -0.21. Tuż tuż za nimi z wynikiem -0.37 jest Lewica.

Jaki z tego wniosek?

PiS + Konfederacja + Lewica = #wykopobrazapapieza
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Największe zgodności w całym Sejmie występują na linii KO+Polska2050

P.S. @kleopatrixx mam szczerą nadzieję, że się ustosunkujesz do tego działania JEDYNEJ RZECZOWEJ OPOZYCJI WOBEC PiSu XD

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazlewactwa #ciekawostki #bekazpodludzi
AndrzejDudaKrolemJest - Witam,

Ostatnio bardzo popularne stały się wpisy, jakoby t...

źródło: comment_1614430399igypXYRYcNpBDnpjn5M9wQ.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@AndrzejDudaKrolemJest:

Widzisz drogi wykopku, głosowania w sejmie to nie jest przedszkole, żeby robić na złość wrednemu pisowi i co by nie było głosować przeciwnie.
Masz dużo głosowań nad sprawami dobrymi/neutralnymi.
Ja wybrałam te najważniejsze i moim zdaniem złe jak podatek cukrowy, 13 i 14 emerytura, podwyżki dla polityków w czasie pandemii, głosowanie w sprawie obostrzeń i "zwalczania" COVID-19, gdzie za pisem lewa strona głosowała ramię w ramię.
  • Odpowiedz
@kleopatrixx: O, to pewno z największą przyjemnością dodasz głosowanie sprzed dwóch dni, kiedy to PiS przegłosował prezydencką nowelizację do ustawy o Sądzie Najwyższym m.in. w sprawie wyboru prezesów Sądu Najwyższego, czyli de facto dalsze niszczenie sądów. Wespół z PiSem zagłosowała między innymi prawie cała Konfederacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O, tutaj link

O, a tutaj dokładniejszy opis na ten temat
AndrzejDudaKrolemJest - @kleopatrixx: O, to pewno z największą przyjemnością dodasz g...

źródło: comment_161443690778q11ZDC6fsd5LL3Fl0IIx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz