Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@elerbas: ja na początku kisne trochę bekę, myślę że to pewnie znowu jakaś typowa roszczeniowa polka ale czytając ostatnie zdanie po prostu zrobiło mi się smutno, w #!$%@? smutno

Łatwo nam jest oceniać kogoś powierzchownie dopóki sami nie poznamy jaka jest prawda
Piekło to jest jak nie masz rąk albo wydatki pomocy na babcię są większe niż zarabiasz.
Jak się siedzi z babką i pięciolatkiem to sam w sobie jesteś dnem.

Mnie jakoś zostawiano samego jako sześciolatka w weekendy i było powiedziane, że tego i tego nie ruszać bo stanie się to i to i będzie bardzo źle. Nie wiem, może byłem geniuszem albo jakimś wybitnym dzieckiem, ale niczego sobie nie zrobiłem przez tyle
Nie #!$%@?, ten jej dramat to jest lepsza sytuacja niż ma 90% mężczyzn i tak. A gdyby tylko zmienic płeć, spotęgować przypał nawet 100 krotnie to byś wlazł i HEHEH ALE PRZEGRYW, ha tfu na takie fałszywe szuje jak ty


@Gilbert_Prukwa: Czemu zatem nie pójdziesz dawać dupska? Na pewno są chętni sobie ulżyć xD #!$%@? zobacz jak wygodnie byś miał, cud miód i orzeszki po prostu xD Sądzisz, że to tylko
k*rwa wykopki, dla was to heheszki a w tle życiowy dramat młodej kobiety, brak mi słów na was...


@m_silvus: Jesteś simpem (takich sporo) albo trollem. No jasne że się śmiejemy. Np. z tych powiększonych ust albo tego, że I TAK jakiś przegryw przygarnie taką patusiarę. Błędy ortograficzne, brak dbania o siebie na porządku dziennym.
@m_silvus
@SkorpionX
@onpanopticon

Ale co Wy pierdzielicie. Dziewczyna ma 25 lat i chce się sprzedawać za kasę, nie no świetnie. A w tle dziecko. Zaskoczę Was - dzieci głupie nie są, fajnie wychowywać się w domu, gdzie mama wprowadza się od razu do swojego nieznajomego kolegi, idealnie wręcz.
Ortografia kuleje, owszem. I to nie wina edukacji, lecz braku chęci. Przypomnijcie mi - biblioteki są zamknięte czy otwarte? Zęby podejrzewam, że stracone z