Wpis z mikrobloga

@BonifacyDX: xDDD pamiętam jak na stancji kumple mieli taki okaz. pizze mrożoną chcieli zrobić, wyobraź sobie. to co? no cyk piekarnik na pełną #!$%@?, pizza na blache i do pieca.
15 minut później coś przeraźliwie #!$%@?ęło i szafki pospadały ze ścian (dobrze że nie razem z całym bokiem bloku xD)

co sie stało? ano chłopaki nie podumali, że ten model nie jest wyposażony w piekarnik elektryczny i że cośtam trzeba było
@BonifacyDX mialam taką na jednym mieszkaniu studenckim :D
Jedna współlokatorka bała się używać piekarnika, żeby nie jeblo xd
Najlepsza była właścicielka: no ona to wynajmuje super mieszkanie, eleganckie- paaanie, a jakie sprzęty...
A te magiczne sprzęty to była ta kuchenka, plus jakas ruska lodowka 30+ i jakąś poniemiecka, piętnastoletnia pralka xD
A i był jeszcze odkurzacz typu jamnik xD
No szczyt luksusu xD
U mnie w domu była podobna ale w wersji bez piekarnika. Piekarnik był oddzielnie, taki zielony #!$%@? o wymiarach może 70x70x70, bodajże z Czechosłowacji.
i ma wbudowany termometr, dzisiaj oczywiście jest to opcja premium płatna jako dlc do #!$%@? piekarnika...


@misiek735: Przecież większość piekarników teraz jest elektryczna i ma normalnie termostat. W gazowej takich udogodnień nie było, zresztą nie widziałem kuchenki, gdzie by ten wskaźnik działał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BonifacyDX: Moją musiałem pożegnać 3 lata temu, bo niestety zaczęła się rozszczelniać w kilku miejscach i groziła wybuchem xD ale ze 35 lat służyła.