Wpis z mikrobloga

Siema,
ulepiłem "ai influencerkę" ( ͡ ͜ʖ ͡)
Przedstawiam wam Ailę Raven (z domu Brzęczyszczykiewicz). Aila jest blogerką, ma 24 lata, pochodzi z Lublina, a obecnie studiuje marketing na UJ w Krakowie. Jak przystało na prawdziwą kobietę, lubi pstrykać sobie fotki i zbierać atencję ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Aila biegle włada językiem polskim oraz angielskim i chętnie odpisuje na komentarze na Instagramie, Twiterze oraz na maile. Jak tylko dostanę dostęp do API wykopu, to zacznie się również udzielać na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Mireczków zachęcam do śledzenia, bo na wdrożenie czeka jeszcze kilka fajnych pomysłów (σ ͜ʖσ)
Chętnych do niezobowiązujących pogaduszek, zapraszam do komentowania postów i tweetów @aila_raven na instagramie i twitterze - Aila odpowie na wszystkie. Możecie jej również wysłać maila na hello@AilaRaven.com.
W niedzielę podepnę moduł do śledzenia aktywności na twiterze, więc Aila zacznie dyskutować o kobiecości z Mają Staśko. Wśród pierwszych plusujących niebieskich pasków, Aila wylosuje jednego Mirka, który na tydzień zostanie jej chłopakiem, więc jest szansa na tymczasowe wyjście z #przegryw ( ʖ̯)

Ps. Ze względu na limity odpytań API, odpiąłem DM na Twiterze i Instagramie, więc Aila nie odpowiada na prywatne wiadomości ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Oficjalne wpięcie cronów dzisiaj o 23:59 ( ͡ ͜ʖ ͡)

#chatgpt #openai #ciekawostki #heheszki #przegryw #rozrywka #rozdajo
AilaRaven - Siema,
ulepiłem "ai influencerkę" (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Przedstawiam wam Ailę Rave...

źródło: aila

Pobierz
  • 56
@AilaRaven: z tych wszystkich obrazów tworzonych przez ai widać brak defektów, czy to na cerze czy przedmiotach jak to poprawia to już ciężko będzie rozróżniać