Wpis z mikrobloga

@szatanskii: @swagerstom: @Ki3mon: Niby fakt że z czasem robi się lajtowo, zwłaszcza jak się siedzi długo na tym samym projekcie, ale jak sobie pomyślę ile czasu musiałem spędzić żeby to wszystko ogarnąć...

Niby wydaje się że to wszystko jest takie proste i czemu mi niby tyle za to płacą, ale jak wprowadzam świeżaka w obowiązki to przypomina mi się od razu jak sam startowałem w IT ( ͡°
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@swagerstom: Jak czasami człowiek spojrzy na to z perspektywy, zauważy, że w sumie to da się żyć. Nie wszyscy mają taki komfort, praca komfortowa, wypłata nienajgorsza, jak się naczyta tych smętów, że tu się żyć nie da, a sam żyje jak pączek w maśle to aż ciężko uwierzyć. Warto było.


@szatanskii: To trzymaj się tego, brnij w to a faktury na b2b po 30 koła będą ci dane. (
E.....s - > @swagerstom: Jak czasami człowiek spojrzy na to z perspektywy, zauważy, ż...

źródło: comment_1614286741GPzervya3Wvnb9aweeghCD.jpg

Pobierz
@bartosaq: Sporo racji. Jak sobie przypomnę o jakie ja rzeczy pytałem jako swiezak, a teraz wydają się tak banalne po kilku latach xD

A najwiekszy szok jak ogarnąłem, że wszystko jest na jako tako, o tu zamówienie nie wyjdzie jak miało, tu przysłali nie to co mieli, ot odkręci się i tyle xD tysiąc straty? 10? 20? 50? To wliczone w sumie w projekt za 15 baniek ¯\_(ツ)_/¯ i to jest
Ale sobie radzisz, a są tacy co zaczęli, mieli kogoś kto tłumaczył i polegli w #!$%@?. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Elements: Dla mnie to trochę inna bajka, ja od urodzenia (dosłownie) miałem Amigę i już od wtedy nie mogłem odkleić się od komputerów. Zawsze wiedziałem co chcę robić. Na długo zanim to było modne.
W trakcie już kariery miałem dużo szczęścia trafić na prawdziwych geniuszy i wiele
@szatanskii:

Jak czasami człowiek spojrzy na to z perspektywy, zauważy, że w sumie to da się żyć. Nie wszyscy mają taki komfort, praca komfortowa, wypłata nienajgorsza, jak się naczyta tych smętów, że tu się żyć nie da, a sam żyje jak pączek w maśle to aż ciężko uwierzyć. Warto było.

Ja jestem na początku swojej drogi i stres jest XD Teraz po roku klepania CRUDów w C# idę do poważniejszej firmy
@swagerstom: nie wiem jak to jest że inni piszą tak mało linii kodu, ja na froncie minimum 200 dziennie klepię, mamy masę testów i ciężko się poobijać. Sumarycznie miałem zdecydowanie więcej luzu na studiach
@swagerstom: profiluję kod od 14h, bo gdzieś cieknie i nie możemy zaimportować zbiorów większych niż 10k rekordów, a batche dla produkcji mają po 10mln. Na dodatek dla wygody używamy ORM przy ładowaniu paczek, więc dla dużych zbiorów trwa to w uj długo. Jutro musimy wystawić paczkę do aktualizacji, po której wchodzi zewnętrzny audyt bezpieczeństwa xD