Wpis z mikrobloga

Nienawistnik srololuk znowu bawi się w moralizatora i boli go że ktoś zapytuje:

Dwóch całujących się facetów wywołuje u mnie odruch wymiotny. Czy to homofobia?


Odpowiedź brzmi: nie. Każdy ma swoje wewnętrzne fuj i nad tym nie da się zapanować. Ja reaguję negatywnie na poglądy lewackie. Zresztą na widok zdegenerowanych lewaków też, nie inaczej na zaplutego króla logopedii z pierwszych jego gównoprodukcji.

Przejawem mowy nienawiści jest jednak mówienie bez żenady o 1,3 mln wyborcach że są debilami bo głosują na Bosaka, brak jakiejkolwiek dyplomacji i język pogardy. Mogą mi się nie podobać poglądy Konfederacji. Mogę na nich nie głosować. Ale jeśli mówie publicznie, że oni są debilami, to raczej jestem bucem i nie mam do nich szacunku jako do ludzi.

#konfederacja #bekazlewactwa #4konserwy #lewackalogika #bosak #polityka
ziemba1 - Nienawistnik srololuk znowu bawi się w moralizatora i boli go że ktoś zapyt...

źródło: comment_1614257746zXAS2BWxeRvUt2tjqmv0mU.jpg

Pobierz
  • 42
@ziemba1:

Każdy z tych polityków ma więcej kultury niż on.


Oj tak, taki Korwin to wzór kultury i dobrego wychowania. Udowodnił to szczególnie wtedy, gdy przyrównał geja do pewnego słowa na g.

Albo wtedy, gdy nawoływał do wyrżnięcia osób LGBT.

Albo wtedy, gdy nazywał niepełnosprawnych debilami, czyli słowem, które tak cię uraziło.

O, albo wtedy, gdy nazwał Annę Grodzą dziwadłem.

Przy Korwinie Koroluk to ostoja kultury.
: jestes pewien swojego argumentu? zmodyfikujmy go lekko

Widok pajakow wywołuje u mnie strach. Czy to arachnofobia?

Odpowiedź brzmi: nie. Każdy ma swoje wewnętrzne fuj i nad tym nie da się zapanować.


@zapomnialemhaslo: super porównanie, przy ciągłym tłoczeniu przez Lewicę, że homofobia to nie strach przed osobami homoseksualnymi, tylko nienawiść do nich. No, ale w końcu po coś robi się rozwadnianie pojęć, żeby można było stosować w krytycznej sytuacji, zadania niewygodnego