Wpis z mikrobloga

Nienawistnik srololuk znowu bawi się w moralizatora i boli go że ktoś zapytuje:

Dwóch całujących się facetów wywołuje u mnie odruch wymiotny. Czy to homofobia?


Odpowiedź brzmi: nie. Każdy ma swoje wewnętrzne fuj i nad tym nie da się zapanować. Ja reaguję negatywnie na poglądy lewackie. Zresztą na widok zdegenerowanych lewaków też, nie inaczej na zaplutego króla logopedii z pierwszych jego gównoprodukcji.

Przejawem mowy nienawiści jest jednak mówienie bez żenady o 1,3 mln wyborcach że są debilami bo głosują na Bosaka, brak jakiejkolwiek dyplomacji i język pogardy. Mogą mi się nie podobać poglądy Konfederacji. Mogę na nich nie głosować. Ale jeśli mówie publicznie, że oni są debilami, to raczej jestem bucem i nie mam do nich szacunku jako do ludzi.

#konfederacja #bekazlewactwa #4konserwy #lewackalogika #bosak #polityka
ziemba1 - Nienawistnik srololuk znowu bawi się w moralizatora i boli go że ktoś zapyt...

źródło: comment_1614257746zXAS2BWxeRvUt2tjqmv0mU.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja reaguję negatywnie na poglądy lewackie. Zresztą na widok zdegenerowanych lewaków też, nie inaczej na zaplutego króla logopedii z pierwszych jego gównoprodukcji.

brak jakiejkolwiek dyplomacji i język pogardy.


@ziemba1: aha xd
  • Odpowiedz
@ziemba1: Bardzo mnie bawi, gdy jakiś prawak płacze o agresywny język Koroluka, podczas gdy to właśnie politycy Konfederacji od lat obrażają ludzi i zaniżają poziom debaty publicznej.

Mam nadzieję, że byłeś też tak krytyczny w stosunku do Korwina, Brauna, Sośnierza czy Roli, gdy ci obrażali ludzi i stosowali język pogardy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 20
@Tajemniczy58 co za whataboutism xD

mam nadzieję, że byłeś też tak krytyczny w stosunku do Korwina, Brauna, Sośnierza

Każdy z tych polityków ma więcej kultury niż on.
  • Odpowiedz
Ja reaguję negatywnie na poglądy lewackie


@ziemba1: mam nadzieje, że nie korzystasz z urlopy, 8h dnia pracy, publicznych szkół czy usług? No a jeśli juz tak to z odruchem wymiotym, no chyba nie inaczej parobku?
  • Odpowiedz
poglądy lewackie


@CommodoreCunt: no tak, op jak i wszystkie nacjokucyki potrafi zaznaczyć płynną granice pomiędzy tą :dobra" lewicą z ktorej korzystacie bo jest wam na ręke a TOM ZŁOM marksistowska prawda? xD
  • Odpowiedz
: jestes pewien swojego argumentu? zmodyfikujmy go lekko

Widok pajakow wywołuje u mnie strach. Czy to arachnofobia?

Odpowiedź brzmi: nie. Każdy ma swoje wewnętrzne fuj i nad tym nie da się zapanować.


@zapomnialemhaslo: super porównanie, przy ciągłym tłoczeniu przez Lewicę, że homofobia to nie strach przed osobami homoseksualnymi, tylko nienawiść do nich. No, ale w końcu po coś robi się rozwadnianie pojęć, żeby można było stosować w krytycznej sytuacji, zadania
  • Odpowiedz