Wpis z mikrobloga

Nienawistnik srololuk znowu bawi się w moralizatora i boli go że ktoś zapytuje:

Dwóch całujących się facetów wywołuje u mnie odruch wymiotny. Czy to homofobia?


Odpowiedź brzmi: nie. Każdy ma swoje wewnętrzne fuj i nad tym nie da się zapanować. Ja reaguję negatywnie na poglądy lewackie. Zresztą na widok zdegenerowanych lewaków też, nie inaczej na zaplutego króla logopedii z pierwszych jego gównoprodukcji.

Przejawem mowy nienawiści jest jednak mówienie bez żenady o 1,3 mln wyborcach że są debilami bo głosują na Bosaka, brak jakiejkolwiek dyplomacji i język pogardy. Mogą mi się nie podobać poglądy Konfederacji. Mogę na nich nie głosować. Ale jeśli mówie publicznie, że oni są debilami, to raczej jestem bucem i nie mam do nich szacunku jako do ludzi.

#konfederacja #bekazlewactwa #4konserwy #lewackalogika #bosak #polityka
Pobierz
źródło: comment_1614257746zXAS2BWxeRvUt2tjqmv0mU.jpg
  • 42
@ziemba1 chodzi o to że wam legendę Wielkiego Następcy, "merytorycznego" DOKTORA Męczena rozjechał czy za co go tam nienawidzisz? Swoją drogą nie dziwię się, jedna z najlepszych antykorowinistycznych akcji. Szapo Ba dla niego.
@ziemba1:

Odpowiedź brzmi: nie. Każdy ma swoje wewnętrzne fuj i nad tym nie da się zapanować. Ja reaguję negatywnie na poglądy lewackie. Zresztą na widok zdegenerowanych lewaków też, nie inaczej na zaplutego króla logopedii z pierwszych jego gównoprodukcji.


Racja. Tyle że jest taka subtelna różnica, że jak kogoś brzydzą np. nadzy starzy ludzie, to nie ma problemu.

Nie pierdzieli o gerontopropagandzie, nie wymyśla maksymalnego wieku małżeństwa (małżeństwo służy do robienia dzieci!