Wpis z mikrobloga

Nienawistnik srololuk znowu bawi się w moralizatora i boli go że ktoś zapytuje:

Dwóch całujących się facetów wywołuje u mnie odruch wymiotny. Czy to homofobia?


Odpowiedź brzmi: nie. Każdy ma swoje wewnętrzne fuj i nad tym nie da się zapanować. Ja reaguję negatywnie na poglądy lewackie. Zresztą na widok zdegenerowanych lewaków też, nie inaczej na zaplutego króla logopedii z pierwszych jego gównoprodukcji.

Przejawem mowy nienawiści jest jednak mówienie bez żenady o 1,3 mln wyborcach że są debilami bo głosują na Bosaka, brak jakiejkolwiek dyplomacji i język pogardy. Mogą mi się nie podobać poglądy Konfederacji. Mogę na nich nie głosować. Ale jeśli mówie publicznie, że oni są debilami, to raczej jestem bucem i nie mam do nich szacunku jako do ludzi.

#konfederacja #bekazlewactwa #4konserwy #lewackalogika #bosak #polityka
Pobierz
źródło: comment_1614257746zXAS2BWxeRvUt2tjqmv0mU.jpg
  • 42
@AlgorytmPrima: a skad bierze sie nienawisc albo obrzydzenie? ze strachu

No, ale w końcu po coś robi się rozwadnianie pojęć, żeby można było stosować w krytycznej sytuacji, zadania niewygodnego pytania, jednej z 500 interpretacji danej definicji


no tak, wlasnie w tym celu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zapomnialemhaslo: a ty jesteś pewien swojego argumentu? Rozróżniasz obrzydzenie od strachu czy dla ciebie to jedno i to samo ekspercie? Obrzydliwe są choćby larwy dla wielu ludzi czy to znaczy z automatu że boją się larw? Obrzydliwe jest kupa na środku pokoju czy to znaczy że odczuwasz przed nią strach?
@genesis2303: no oczywiscie, ze nie mozna was wyleczyc pokazujac wam homoseksualistow. wam trzeba wyprac mozgi z syfu ktory sobie o homosekualistach uroiliscie bo to wlasnie powoduje wasze obrzydzenie.

ale wiadomo, latwiej powiedziec ze wasza homofobia jest "naturalna"(ulubione slowko konserw) wtedy nic nie trzeba robic i mozna byc parszywym czlowiekiem ktory #!$%@? sie do ludzi ktorzy nic zlego nie robia
ale wiadomo, latwiej powiedziec ze wasza homofobia jest "naturalna"(ulubione slowko konserw) wtedy nic nie trzeba robic i mozna byc parszywym czlowiekiem ktory #!$%@? sie do ludzi ktorzy nic zlego nie robia


@zapomnialemhaslo: podobnie mogę napisać o każdym lewaku gdy tylko podsyłam Waldemara Krysiaka, parszywa homofobia u was panuje, ale łatwiej po prostu powiedzieć że wasza lewakowatość jest naturalna ¯\(ツ)_/¯ Nie wiem o co ci w ogóle chodzi z tym "#!$%@?
Nie czytałem całej gównoburzy, jestem bardzo mocno za prawami LGBT, lubię wysrywy Koroluka, lubię jego filmy, a i tak uważam że widok całowania się dwóch gejów jest #!$%@? obrzydliwy i uważam to za normalne. Ale jak chcą to proszę bardzo.