Wpis z mikrobloga

@sebe: Ostateczny upadek ludzkości. Bez lipy niech jakaś wyższa siła wciśnie #!$%@? reset bo degeneracja poszła za daleko...
  • Odpowiedz
@sebe: No generalnie co tu dużo mówić. Żenada w #!$%@?. Już się tym młodym julkom #!$%@? w głowie od najmłodszych lat. Nawet nagrywanie czegoś takiego dla baitu to po prostu kompletna żenada.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@sebe: to w US and A chyba nic nowego. Tam zawsze była popularyzowana rozwiązłość wśród ludzi młodych (w domyśle oczywiście ładnych). Ja to mam w dupie, niech się parzą. Wiesz dlaczego tak myślę? Bo ich partnerami nie będą beciaki tylko dynamiczne Joe i Harry, którzy robią dokładnie to samo.
  • Odpowiedz
@LonNon: mówią z kim to się nie puszczały za plecami np jedna umawiała się z synem nauczyciela żeby nauczyciela zaliczyć
  • Odpowiedz
@LonNon: to nie bait wiem że normicy tego nie pojmują bo sam jestem w szoku ale to prawda myślałem że to tylko nasze witaminki takie
  • Odpowiedz
@LonNon: Chodzi o to, ze spiknela sie z synem ojca, bo miala chec na tatusia. Jaki tu bajt, takie historie sie zdarzaja. Oczywiscie, ze w czasach otwartej degeneracji bedzie to czestsze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
@sebe: Tak sie konczy emancypacja kobiet, myslicie ze faceci przez tysiaclecia kontrolowali kobiety bez powodu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz