Wpis z mikrobloga

@LonNon: Pierwsza:
"Wywalili mnie z poprzedniej szkoły za seks z nauczycielem."
Druga:
"Przespałam się z kierowcą Ubera, gdy mój chłopak leżał pijany na tylnym siedzeniu."
Trzecia:
"Przeruchałam się z najlepszym kumplem mojego eks, a on wciąz o tym nie wie."
Czwarta:
"Szkoła myśli, że mój sponsor jest moim ojcem, bo co tydzień mnie tam odwozi."
Piąta:
"Zabujałam się w moim nauczycielu, więc zaczęłam chodzić z jego synem, by przychodzić do ich
  • Odpowiedz
@sebe: Przyjdzie islam i się skończy. My jakoś się dostosujemy, zapłacimy dżizję ale one niekoniecznie.
Ewentualnie Chińczycy ze swoim zamordyzmem i azjatycką mentalnością przejmą kontrolę nad światem co już się dzieje.
  • Odpowiedz
@sebe: nie żebym wierzył tym dzieciom (dla fejmu laski są w stanie zmyślić wiele rzeczy), ale sam fakt, że żyjemy w czasach kiedy popularność zdobywa się w taki sposób jest dla mnie totalnie bekowy xD osiągniemy standardy z filmu idiokracja w ciągu co najmniej 15 lat lol
  • Odpowiedz
Ostateczny upadek ludzkości. Bez lipy niech jakaś wyższa siła wciśnie #!$%@? reset bo degeneracja poszła za daleko...


@Ejmen: Tak bo czystki etniczne, apartheid czy niewolnictwo to nic, teraz jest #!$%@? XDDD
  • Odpowiedz
@Brok_Sambor: Może na Zachodzie tak ale u nas to dalej tematy tabu aczkolwiek jak pamiętamy aferę z "dziewczynami bez tabu" różnie to wygląda. Szczerze to lata mi to obok fajfusa, ja mam na tyle dobrze, że jestem wystarczjąco #!$%@? z wyglądu i psychiki że nawet na beciaka się nie nadaję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@D4NKR1D3R Polska to stan umyslu. Siedza male pedaly po piwnicach i wyzywaja od #!$%@? kazdega laske co korzysta z zycia. W ich lbach idealna dziewczyna to sliczna, cicha, szara myszka ktora siedzi przy garach i czeka az #!$%@? delikwent wroci po calym dniu orania w spawalni , czy #!$%@? wie gdzie te barany pracuja.kazda inna klasa to "#!$%@?". Wcale sie dziwie ze polki tak lataja za obcokrajowcami. W Polsce mozesz tylko znalesc
  • Odpowiedz
bo degeneracja poszła za daleko...


@Ejmen: @dildo-vaggins: @LibertyPrime: @Mike_Oxmaul: @Gamling:
bądź nastoletnim chłopakiem gotowym wydymać wszystko, co nie spieprza na drzewo. Zazwyczaj nie możesz - no, chyba, że jesteś uber chadem, to wtedy tak - ale i tak jesteś spoko.
Bądź nastoletnią dziewczyną chcącą wydymać wszystko, co nie spieprza na drzewo. Jesteś dziewczyną więc możesz ale nie jesteś spoko, bo upadek moralności, koniec świata i zagłada cywilizacji.
  • Odpowiedz