Wpis z mikrobloga

@KK44: Nie wymagaj od graczy logicznego myślenia - nie są zbyt bystrzy. Najbardziej dymana przez korpo grupa konsumencka.
Gdyby w niektórych branżach działy się takie rzeczy jak w gamingowej to byłby to skandal na całą branżę. Ale w gamingu patologie to norma, a gracze jeszcze tego bronią. Najlepszym przykładem są gry z abonamentów. Duża część graczy twierdzi, że gry z gamepassa czy ps plusa są uwaga - ZA DARMO - mimo,
@fortySeven: eh i właśnie o tym mówię. To że coś wychodzi tanio, nie znaczy że jest za darmo. Wy gracze będziecie tak cały czas powtarzać to korpo będzie widzieć, że może sobie na więcej pozwolić, bo i tak gracze powiedzą że za darmo. Ani się nie obejrzysz, a z 240 zrobi się 360. Cena dalej będzie opłacalna, ale jednak podwyższyli - bo przecież mogli. A gracze dalej będą mówić, że za
@KK44: fanboye już tak mają, Blizzard już dawno nie jest Blizzardem, od Activision poszły czystki, wymiana ekipy i zmiana poglądów na tematy wydawnicze. Kiedyś Blizz miał jakąś tam misje. Gry opowiadały historie, przecierały szlaki po prostu broniły się same, teraz chodzi o dojenie frajerów a remastery to dowód na szukanie zysków w kieszeniach sentymentalnych sklerotyków, którzy już zapomnieli co sobą zaprezentował jeszcze niedawno temu blizzard. Nie ma co strzępić ryja. Oficjalnie
@KK44 ja blizzardowi nigdy nie wybaczę co zrobili ze starcraftem w drugiej części. Z czegoś, co było rts w mrocznej i okrutnej przyszłości zrobili jakąś soap opera. Do tej pory nie skończyłem kampanii bo mnie skręca z zażenowania. Od wydania starcraft II i #!$%@? Diablo III nie kupuję ich gier. Diablo III to w ogóle jakaś żenada. Chciałem pograć z różowym w coopie. Myślę sobie: no parę dobrych godzin nam zejdzie na
Nie wymagaj od graczy logicznego myślenia - nie są zbyt bystrzy. Najbardziej dymana przez korpo grupa konsumencka.


@Fiktorianin:
Bo, uwaga, gracze to w większości naiwne dzieciaki albo nastolatki. Co ty myślisz, że 30-letnie dziady grają w te najbardziej dochodowe tytuły? Że to dziady nabijają kabzę producentom Fortnite czy LOLa? Gdyby to były produkty dla dorosłych ludzi, to oni baliby się, że zostaną #!$%@? w sądzie xD. Dzieciaki im nic nie zrobią.