Wpis z mikrobloga

Co ty myślisz, że 30-letnie dziady grają w te najbardziej dochodowe tytuły? Że to dziady nabijają kabzę producentom Fortnite czy LOLa?


@Flypho: Nie, ale kupują najgorszy szajs nawet w niego nie grając. Po prostu lubią mieć śmieci na półce czy to wirtualnej czy rzeczywistej. Albo liczą że dostaną kolejną kopię Obliviona czy Setlersów które kochają z dzieciństwa.
@Fiktorianin: @filogzzz: @KK44: Najgorzej jak wejdziesz na jakieś CD-Action albo gry-online.

Nigdy bym nie przypuszczał że te chwyty poniżej pasa znane z MMORPG tak się sprzedadzą na normalnym rynku.
+5% expa za 30 PLN? Skiny? Diamenty? Abonament? Proszę bardzo.
Tak samo sprzedaje się early access, beta, żeby tylko pograć w niedoróbkę jakiegoś gówna. Ci ludzie jeszcze bronią tego swoim ciałem (a raczej portfelem) jak lwy.
Jeszcze przyjdzie taki czas
Pobierz Gavilar - @Fiktorianin: @filogzzz: @KK44: Najgorzej jak wejdziesz na jakieś CD-Action...
źródło: comment_1613823333lvYyQzUc0pZgB79MBBX7f6.jpg
@KK44: Z jednej strony gracze to w większości młodzi ludzie, przez co ciężko im pamiętać wybryki wydawców sprzed lat. Taki casualowy 17 latek raczej nie pamieta jaką kaszaną było diablo 3, bo łupał wtedy w minecrafta, a już w ogóle nie porówna go z diablo 2, bo to jakiś staroć sprzed epoki. Z drugiej strony u nas gry kosztują setki złotych, a w państwach, w których żyje większość graczy gierki są
co w skrócie było nie tak z remastered Warcraft III. Nie interesowałem się ale widzę ciągle te wpisy.


@Nikczemny_Stolec: Reforged miało być znaczącym updatem dotychczasowego contentu:
- Nowa szata graficzna i modele, gracz mógł wybrać czy chce grać w starej grafice czy w nowej
- zmiany w trybie kampanii mające ją zbliżyć do historii opowiedzianej WoW
- zremasterowane cutscenki mające nadać grze bardziej filmowy charakter,
- ulepszenia w trybie wieloosobowym: nowy
dumnie - > co w skrócie było nie tak z remastered Warcraft III. Nie interesowałem się...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@janabanana: Ja już przeczuwałem, że coś jest nie tak jak twórcy cały czas przesuwali premierę, ukrywali jak działa gra na PS4 i Xbox One oraz jak po trochu wycinali zawartość z gry.
Zresztą no już samo to jak wyglądał Wiedźmin 3 mogło sugerować, że Cyberpunk to zbyt duży projekt jak na takie studio, które właściwie żyje z jednej gry i zostało tak napompowane, że było więcej warte niż Ubisoft, który ma
@Greg36 i co z tego? WC3 Reforged też robiła dobra ekipa. Cyberpunka też robiła dobra ekipa. Nie ma znaczenia kto robi, ważne są decyzje zarządu, całej góry. To przez tę decyzję wychodzą sraki zamiast gier, jakieś niedokończone paździerze które nadają się co najwyżej na wersję Alpha. W tym przypadku zarząd jest ten sam co w Reforged. Wyjdzie kolejny skok na kasę i tyle, zaserwują stek kłamstw.