Wpis z mikrobloga

@KK44: Wc3 preorder kupiony był na pstryk jak tylko ogłosili info. I #!$%@? gram jak wszyscy na klasycznej grafice. D2 ? Nawet ładnie obiecują i wszystko opowiadają ale #!$%@?. Wyjdzie czekam na recenzję będzie sztos biorę. Nie ma co to jechać na sentymencie. To nie nasz Blizzard którego uwielbialiśmy to Actigówno
@Centuri0n: jestem ciekawy jednego. Kiedyś oglądałem jakiś materiał co dają pracownicy jako nagrodę za staż w firmie. Ciekawe czy są ludzie co dostali coś za 25 lat nie mówiąc o 30 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KK44: Mnie ostatnio typo zganił jak mogę krytykować Paradox i ich #!$%@? launcher, przez którego od dwóch miechów nie grałem w #hoi4 No bo można pobrać w githuba działający. Kurde płacę sporą kasę za grę i chcę żeby działała bez zarzutów. Nie chce mi się za każdym razem jak chcę zagrać bawić w hakiera. Gracze są #!$%@? najgorsi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@terr0r_dr0ne: co w fabule sc1 bylo niesztampowe i rewolucyjne? Przeciez o Amonie, Hybrydach i cyklu bylo juz w SCBW i tak mialo byc od poczatku. Romans Sary i Jima tez bylod poczatku. Sa w kampanii wdwojce przerywniki typu Mira Han i Horner, ale to cos w stylu 'comedic relief'. Serio mowie, co takiego jest w dwojce czego nie bylo w jedynce albo na odwrot?
@KK44: Nie zapominaj, ze wielu graczy diablo gra rowniez w wowa, a jak grasz w wowa to bez problemowo mozesz wykupic wszystko co jest na battlenecie za gotowke z gry, ja w taki sposob mam wszystkie gierki z dodatkami i innymi #!$%@?, wszystkie za ktore mozna zaplacic przez bnet balance - czyli w sumie wszystko. Za tego preordera tez mozna zaplacic z bnet balance ( ͡° ͜ʖ ͡°
@KK44: No ma wiele do rzeczy, bo wiele osob ma to w dupie czy bedzie dobre czy nie, po prostu sobie zamowia preordera bo czesto tez dostaja jakies #!$%@? jak skorki czy mounty w innych blizzardowych grach.

Tak jak ja kupiłem WF3 Reforged tylko po to zeby miec mounta w wowie, a samej gry nigdy ani razu nie odpaliłem