Wpis z mikrobloga

Czego nie rozumiem w sprawie "grubej", to tego że każdy się do niej #!$%@?ł, że cockblokerka, niszczycielka dobrej zabawy itd. ale z tego co zauważyłem oglądając wersję rozszerzoną to po prostu chroniła #!$%@?ą w 3 dupy koleżankę przed bandą cwaniaczków. Jej koleżanka ma momentami tak błędny wzrok, że ledwo ogarnia co się dzieje a "gruba" zwyczajnie chce żeby wróciła bezpiecznie do domu. Czy może coś przeoczyłem i się mylę?

Czaję bazę, że hehe "gruba pijesz" i ogólnie beka mati bo kogoś ubodła prawda, ale nie czaję, że ktoś ma problem z tym, że blokowała bandę #!$%@? cwaniaczków, dla mnie wręcz zasłużyła na pochwałę.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #grubapijesz
  • 30
Jej koleżanka ma momentami tak błędny wzrok, że ledwo ogarnia co się dzieje


@Bartosz_z_Zarytego: a może ma po prostu taki wzrok jak widzi chłopa?
Co grubą jednak wzburzyło, to po pierwsze to, że zarywali do ładniejszej koleżanki, a po drugie to, że nazwali grubą.

No cóż, ani ładna, ani mądra. Jak znajdzie beciaka, którego będzie męczyć, to będzie szczęśliwa.
Trzeba być małym i zakompleksionym człowiekiem żeby nagrywać innych ludzi w takiej sytuacji i jeszcze puszczać to w świat. Z uwagi na to, że były pijane i zachowywały się niewłaściwie nikt nie powinien tego pokazywać. Okej, może kobiecie nie pasuje takie zachowanie ale na litość, kto nie odwalił głupoty po alkoholu niech pierwszy rzuci kamieniem. Ponadto ewidentnie widać, że gość prowokował dziewczynę. Na jej nieszczęście dała się podpuścić ale serio szkoda mi