Wpis z mikrobloga

Czego nie rozumiem w sprawie "grubej", to tego że każdy się do niej #!$%@?ł, że cockblokerka, niszczycielka dobrej zabawy itd. ale z tego co zauważyłem oglądając wersję rozszerzoną to po prostu chroniła #!$%@?ą w 3 dupy koleżankę przed bandą cwaniaczków. Jej koleżanka ma momentami tak błędny wzrok, że ledwo ogarnia co się dzieje a "gruba" zwyczajnie chce żeby wróciła bezpiecznie do domu. Czy może coś przeoczyłem i się mylę?

Czaję bazę, że hehe "gruba pijesz" i ogólnie beka mati bo kogoś ubodła prawda, ale nie czaję, że ktoś ma problem z tym, że blokowała bandę #!$%@? cwaniaczków, dla mnie wręcz zasłużyła na pochwałę.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #grubapijesz
  • 30
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@majkel_bialkov: @aPimpNamedSlickback: Nie wiem co napisałeś, ale niczego nie zgłaszałem.


@Bartosz_z_Zarytego: dobra już olać temat. Może zbyt hardkorowe poglądy? Powtórzę. Gdyby było widać, ze laska się zatacza, potrzebuje pomocy bo ledwo kontaktuje, a tu ktoś chce ją podstępem zaciągnąć do łóżka to spoko popieram. Ale tu ewidentnie nie był ten przypadek, wiec nie róbmy z rozwiązłej laski Matki Teresy xDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@majkel_bialkov: Ale mi nie chodziło, żeby robić z kogoś świętego czy diabła, po prostu nie ma się co #!$%@?ć do grubej, bo pewnie od koleżanki dostała wcześniej misję, żeby odciągać ją od szmacenia się i tyle. To ty wychodzisz z jakimiś gwałtami i mokebe xD A że tamte typki to prostaki (pstrykanie na barmana, jakieś teksty o „gengbengu”) to inna para kaloszy
  • Odpowiedz
@Bartosz_z_Zarytego: @Rea_Achillea: @aPimpNamedSlickback: @dhaulagiri: Lachon chciał popuścić szpary w czym w zazdrości przeszkadzała brzydsza koleżanka a różowe z wykopu w ramach solidarności jajników będą bronić grubej bo ziomki śmieszkowały se między sobą jakimiś żarcikami o gangbangu XD. Jakby nie reakcja grubej to nikt by tego do neta nie wrzucił, a jakby typ jej jeszcze sprzedał strzała za rzucanie się z łapami to by już taka do przodu nie
  • Odpowiedz
@Kaktus80: Spekuluję tylko z tego co słyszałam od znajomych, nie wiem, nie żyję w świecie chodzenia po barach xD W każdym razie imo bardziej prawdopodobna sytuacja niż walka o bolce, nawet gruba laska może mieć bolca na noc bez starań. Walka o zamoczenie to bardziej domena niebieskich
  • Odpowiedz
@aPimpNamedSlickback:

nawet gruba laska może mieć bolca na noc bez starań.


Jasne, zgadzam się. Ale na filmiku nie widać żeby któryś z tych gości okazywał "grubej" zainteresowanie, wszyscy są raczej skupieni na jej koleżance XD, stąd przypuszczam że to po prostu zazdrość.
  • Odpowiedz