Wpis z mikrobloga

Za darmo to uczciwa cena ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zapraszam na #rozdajo śmiesznej koszulki prosto z toruńskiego sklepiku!

Branża bardzo ucierpiała przez zamknięcie gospodarki, a Pani prowadząca sklepik wkłada w nie dużo serducha, dlatego razem z @Zielonykubek z #perlapulnocy postanowiliśmy zrobić akcje ponad podziałami.

Wczoraj byłam u niej i zrobiło się jej bardzo miło () Plusy zbieram do piątku do 20.

Sklep "Wyrąbane koszulki" znajduje się na ulicy Szewskiej 5 (starówka). Będzie super jeśli kupicie tam jakąś koszulkę i wspomnicie, że jesteście "z Internetu" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jeśli ktoś wie, że nie wygra rozdania, a chciałby sobie kupić taką koszulkę nie będąc z Torunia to mogę pomóc ( ͡ ͜ʖ ͡)

Koszulka dla osoby wygrywającej rozdanie zostanie zakupiona dopiero po wybraniu wzoru i podaniu wymiarów "na płasko".

#rozdajo #torun #perlapulnocy #bydgoszcz #wykopefekt #rozowepaski #niebieskiepaski #modameska
slepauliczka - Za darmo to uczciwa cena ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zapraszam na #rozdajo śmiesznej k...

źródło: comment_1613459974BxQeGklk4yoPieas6YbBVJ.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • 35
Też mam takie spostrzeżenie, że to Toruń z jakiegoś powodu nie może przeboleć tej Bydgoszczy. Mieszkałam w obu miastach (nie pochodzę z żadnego z nich, więc mam dystans do sytuacji) i o ile w Bydgoszczy jeśli już pojawi się jakiś komenatrz o Toruniu to typowo w żartach, na palcach jednej ręki mogę zliczyć w ogóle takie wypowiedzi. Teraz mieszkam w Toruniu od około roku. Co chwilę słyszę komentarze na temat Bydgoszczy, niby
Thrud - Też mam takie spostrzeżenie, że to Toruń z jakiegoś powodu nie może przeboleć...

źródło: comment_1613466902PNRAHsA5qcyfcyglLISRrq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@slepauliczka Bydgoszcz.. Ta wioska co jeździmy tam z Poznania jak chcemy pokazać jak wygląda prawdziwie dzika Polska. Gdzie menele skaczą codziennie w ramach popularyzacji regionu po maskach taksówek, a koleś za tobą w kolejce do makdrajwa ustawi tak regulator głośności żeby pani zrozumiala że zamawiasz Darude Sandstorm, gdzie każda bydgoszczanka tanczyla kiedyś nago w kubryku, a nowy dworzec sprawił mieszkańcom kłopot zbyt nachalną czystością.
  • Odpowiedz
@Thrud: Pochodzę z Torunia i uwielbiam go całym sercem. Mimo wszystko ból dupy o Bydgoszcz z roku na rok jest w Toruniu coraz większy. Prawda jest taka, że Toruń wypiął się na plany stworzenia z Bydgoszczą wspólnej aglomeracji i chciał wziąć wszystko co najlepsze dla siebie, a dla większego sąsiada zostawić ochłapy. Problem w tym, że Bydgoszcz ma znacznie więcej do zaoferowania okolicznym gminom, ogromny i stałe rosnący przemysł, lepszą infrastrukturę
  • Odpowiedz
@Thrud: Ja mam podobne doświadczenia z Poznaniem i Warszawą. W obu mieszkałem (też nie pochodzę z żadnego z nich) i nie mogłem zrozumieć podjazdów poznaniaków wobec stolicy czy szukania ekwiwalentów i analogii, żeby na siłę udowodnić, że Poznań w niczym nie ustępuje. Np. porównywanie pestki do warszawskiego metra ;D Tymczasem w Warszawie ludzie mają #!$%@? w Poznań i nikt nie utrwala żadnych animozji ani fałszywych wyobrażeń.
  • Odpowiedz