Wpis z mikrobloga

@brakloginuf: kuwa już jak miałem 17 czy 18 lat to mobilizacja w domu, stary ogarniał piwnicę, u babki też ogar, pożyczyłem od wujka busa i wywiozłem tonę złomu ( ͡º ͜ʖ͡º) Koledzy pomogli, kupiłem 3 zgrzewy najtańszego piwska w lidlu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@Sholder: ja to wiem, chodzi mi bardziej o to że wy myślicie że teraźniejsze gówniaki tylko drą morde o ajfony a same nic nie robią, oczywiście są też takie ale większość jest dokładnie taka sama jak wy w ich wieku, nie jesteście złotym pracowitym pokoleniem tylko idealizujecie to co kiedyś było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
KURRŁĄ KIEYDŚ TO BYŁO :-----DDDDD TERA TO BAHORY TYLKO TE AJFONY!!!!1


@morgiel: Z jednej strony racja, bo każde pokolenie tak pieprzy na młodsze, z drugiej jednak trochę ignorancja.
Rośnie pokolenie które nie pamięta czasów bez social mediów, zobaczymy jakie to będzie miało skutki.
Mnie przeraża pod filmikami na yt, te skomlenie o lajki, suby. To nie jest normalne.
@brakloginuf: To jest smutny przykład pokolenia post PRL. Znam ten temat bo kiedyś byłem jednym z takich dzieciaków. Jednak są też dzieciaki nie skrzywione z "bogatych domów", które nie musiały na siebie zarabiać zawsze się zastanawiam jak to jest nie mieć #!$%@? psychiki od takich akcji.
@morgiel wiele dzieciaków jest podobna do nas z tamtych lat, ale na pewno nie wszystkie. Nie jest tak, że my się starzejemy tylko, świat się zmienia i niestety w niektórych aspektach na gorsze. Potężny konsumpcjonizm i dostęp do internetu i wszelakiej treści tam zawartej oraz jakość tych treści to kwestie, których nie można zignorowac, a które maja potwierdzony negatywny wpływ na rozwój dzieci, więc pod tym względem teraz jest gorzej i przez
KURRŁĄ KIEYDŚ TO BYŁO :-----DDDDD TERA TO BAHORY TYLKO TE AJFONY!!!!1 wy naprawdę zamieniacie się w starców xd jeszcze chwila i będziecie 22h na dobe siedzieć przy oknie i oglądać TVP


@morgiel: Weź poczytaj komentarze pod postami z tiktoka. Tam się takie skrajne boomerstwo wylewa, że koniec XD
@brakloginuf: bez kitu.
Jak byłem mały to dziadek kumpla z podstawówki jakąś szopę chciał rozebrać. I powiedział nam, że jak chcemy to możemy wszystko co jest w środku zabrać na złom. Jak się okazało, w środku było tyle puszek, że wyszły z tego 3 taczki pogniecionych puszek i jakieś 3 kolejne wyjazdy do złomu. Najlepsze, że do złomu z tego miejsca było ponad pół godziny drogi z tą taczką ;d
Nie
Z jednej strony racja, bo każde pokolenie tak pieprzy na młodsze, z drugiej jednak trochę ignorancja.


@kleopatrixx: Zwykle każde kolejne pokolenia ma lepiej, co mnie cieszy.
Dziadkowie mieli II WŚ, rodzice komunę, a ja mam znacznie lepiej niż oni i nikt mnie bagnetem nie wpycha do pociągu na Syberię. Wystarczy docenić.

Rośnie pokolenie które nie pamięta czasów bez social mediów, zobaczymy jakie to będzie miało skutki.

Mnie przeraża pod filmikami na
Kurde, szkoda, żę ominęły mnie te wspaniałe czasy zbierania śmieci na najtańsze słodycze, ja niestety po prostu dostawałem słodycze od rodziców :/


@Miedziany_Brodacz: Mi też jest przykro, że urodziłem się w takich czasach a nie innych. Przykro mi też, że nie nauczono cie szacunku do innych. Przykro mi także, że nie rozumiesz pewnych rzeczy na których nie mieliśmy wpływu a jednak czerpaliśmy radość z życia i dziś potrafimy cieszyć się z