Wpis z mikrobloga

@brakloginuf: kuwa już jak miałem 17 czy 18 lat to mobilizacja w domu, stary ogarniał piwnicę, u babki też ogar, pożyczyłem od wujka busa i wywiozłem tonę złomu ( ͡º ͜ʖ͡º) Koledzy pomogli, kupiłem 3 zgrzewy najtańszego piwska w lidlu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  • Odpowiedz
@brakloginuf: Mając te kilka lat latało się po osiedlu i butelki zbierało by mieć na chipsy. Nawet butelki od wódki wtedy skupowali. Piękne czasy. Nie dość, że sprzątało się trochę to jeszcze uczyłeś się, że pieniądze nie rosną na drzewach.
  • Odpowiedz
@brakloginuf: KURRŁĄ KIEYDŚ TO BYŁO :-----DDDDD TERA TO BAHORY TYLKO TE AJFONY!!!!1 wy naprawdę zamieniacie się w starców xd jeszcze chwila i będziecie 22h na dobe siedzieć przy oknie i oglądać TVP
  • Odpowiedz
@morgiel k---a bo taka prawda, jak pracujesz na swoje to doceniasz to co masz a nie n----------z rodziców, bo nie stać ich na nowe buty dzbanie. I tu nie ma znaczenia czy masz 20 czy 40 lat.
  • Odpowiedz
@Sholder: ja to wiem, chodzi mi bardziej o to że wy myślicie że teraźniejsze gówniaki tylko drą morde o ajfony a same nic nie robią, oczywiście są też takie ale większość jest dokładnie taka sama jak wy w ich wieku, nie jesteście złotym pracowitym pokoleniem tylko idealizujecie to co kiedyś było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KURRŁĄ KIEYDŚ TO BYŁO :-----DDDDD TERA TO BAHORY TYLKO TE AJFONY!!!!1


@morgiel: Z jednej strony racja, bo każde pokolenie tak pieprzy na młodsze, z drugiej jednak trochę ignorancja.
Rośnie pokolenie które nie pamięta czasów bez social mediów, zobaczymy jakie to będzie miało skutki.
Mnie przeraża pod filmikami na yt, te skomlenie o lajki, suby. To nie jest normalne.
  • Odpowiedz
@brakloginuf: To jest smutny przykład pokolenia post PRL. Znam ten temat bo kiedyś byłem jednym z takich dzieciaków. Jednak są też dzieciaki nie skrzywione z "bogatych domów", które nie musiały na siebie zarabiać zawsze się zastanawiam jak to jest nie mieć z------j psychiki od takich akcji.
  • Odpowiedz
@morgiel wiele dzieciaków jest podobna do nas z tamtych lat, ale na pewno nie wszystkie. Nie jest tak, że my się starzejemy tylko, świat się zmienia i niestety w niektórych aspektach na gorsze. Potężny konsumpcjonizm i dostęp do internetu i wszelakiej treści tam zawartej oraz jakość tych treści to kwestie, których nie można zignorowac, a które maja potwierdzony negatywny wpływ na rozwój dzieci, więc pod tym względem teraz jest gorzej i
  • Odpowiedz
KURRŁĄ KIEYDŚ TO BYŁO :-----DDDDD TERA TO BAHORY TYLKO TE AJFONY!!!!1 wy naprawdę zamieniacie się w starców xd jeszcze chwila i będziecie 22h na dobe siedzieć przy oknie i oglądać TVP


@morgiel: Weź poczytaj komentarze pod postami z tiktoka. Tam się takie skrajne boomerstwo wylewa, że koniec XD
  • Odpowiedz
@brakloginuf: bez kitu.
Jak byłem mały to dziadek kumpla z podstawówki jakąś szopę chciał rozebrać. I powiedział nam, że jak chcemy to możemy wszystko co jest w środku zabrać na złom. Jak się okazało, w środku było tyle puszek, że wyszły z tego 3 taczki pogniecionych puszek i jakieś 3 kolejne wyjazdy do złomu. Najlepsze, że do złomu z tego miejsca było ponad pół godziny drogi z tą taczką ;d
  • Odpowiedz
Z jednej strony racja, bo każde pokolenie tak pieprzy na młodsze, z drugiej jednak trochę ignorancja.


@kleopatrixx: Zwykle każde kolejne pokolenia ma lepiej, co mnie cieszy.
Dziadkowie mieli II WŚ, rodzice komunę, a ja mam znacznie lepiej niż oni i nikt mnie bagnetem nie wpycha do pociągu na Syberię. Wystarczy docenić.

Rośnie pokolenie które nie pamięta czasów bez social mediów, zobaczymy jakie to będzie
  • Odpowiedz
Kurde, szkoda, żę ominęły mnie te wspaniałe czasy zbierania śmieci na najtańsze słodycze, ja niestety po prostu dostawałem słodycze od rodziców :/


@Miedziany_Brodacz: Mi też jest przykro, że urodziłem się w takich czasach a nie innych. Przykro mi też, że nie nauczono cie szacunku do innych. Przykro mi także, że nie rozumiesz pewnych rzeczy na których nie mieliśmy wpływu a jednak czerpaliśmy radość z życia i dziś potrafimy cieszyć się
  • Odpowiedz