Wpis z mikrobloga

@Znasz_tego_Andrzeja: poszedłbym w awakened gemy pierw, później kupił porządny watcher's eye, odpuściłbym ten mark skill i wziąłbym coś bardziej defensywnego typu vaal grace/molten shell, odpuściłbym node do mana reserve/aura effect i wziąłbym warcry node + dodał enduring cry. Masz dwa flaski do remove bleed, marnujesz jeden suffix na coś pożytecznego, wziąłbym cinderswallow. Tu masz mój pob gdzie wyciągnąłem jakieś 105-120m sirus dps, sirus A9 potrzebuje jednego snipe'a i przy dobrym wietrze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tleszczyk: mi z rytuałów wypadło koło 5-7, do tego na ziemię coś koło 5 do tego handel dropem i craftem. Ostatnio awakened greater multiplier projectiles po 18ex poszedł. Trochę fart, ale też trzeba kombinować gdzie zarabiać. Ja i tak nie wiem jak dużo zarabiać, bo niektórzy w godzinę potrafią wyciągnąć kilkanaście exów.
@grett: Odpuszczenie sobie cześci drzewka z warriots blood i pójście w clustery. Jak będziesz miał dobre clustery to tez farsight i heavy draw możesz odpuścić
@Tang0: widzę właśnie, pobawiłem się w pobie i z clusterami dmg rośnie razy 3. najwięcej dają notki Rend, do tego watcherseye. tylko to wyjdzie z 30Exów za wszystko ;)
@grett: No clustery kosztują sporo, ale w sumie jak je dodasz to masz bosskillera mocnego, możesz pomyśleć nad dodaniem damage over time multi na quiverze. A tak dodatkowo to zadbałabym o warstwy def, tak jak wyżej: vaal grace albo molten shell. Dmg na bleed gładzie nie jest w pewnym momencie problemem, gorzej ze się często łapie na 1 hita bez dodatkowych osłon
@Tang0: no będę kombinował, ale clustery wydają się być w tym buildzie must have, z przeżywalnością było dość słabo ale jakoś od 2 lvl i wpakowaniu kilku notek w armor i life jest zdecydowanie lepiej.
@Tang0: Po dodaniu dwóch clusterów obrażenia wzrosły o 35mln, jeśli dodam kolejnego cluster i watcherseya powinny wzrosnąć o kolejne 30mln tylko jest tak jak pisałeś survi nie istnieje albo ja jeszcze nie wiem jak grać tą postacią. Sirus mnie wczoraj sponiewierał, ginę od byle pierdnięcia u niego.
@grett: Napewno corrupted blood implicit pomoże, ale głównie sirus i maven to movement. Jak się ma 100mln dps to 1,2,3 faza sirusa trwa jakieś 4 sekundy xD