Wpis z mikrobloga

@DunningKruger: @Mastah1: Tutaj akurat jestem naturalny, co do zachowania masy mięśniowej, ja jej nie zachowałem, straciłem w #!$%@?, dlaczego? Bo uparłem się że chce być najbardziej docięty na scenie, a w pewnym momencie gdy bf mamy już bardzo niski jako natural, ryzyko utraty masy mięśniowej wzrasta drastycznie, dlatego najlepiej wyglada się na 8-10%bf.

Zobacz jak wyglądałem ważąc 83kg, też naturalnie, kilka miesięcy przed zdjeciem ze sceny.

W 2020 wychodziłem na
Pobierz Lewusx - @DunningKruger: @Mastah1: Tutaj akurat jestem naturalny, co do zachowania ma...
źródło: comment_1612975066Hgqg0EoF90OyCMH1yD1nXD.jpg
@Lewusx: Troche nie kumam po co az tak czesto wychodzic na scene jak i tak z tego kasy nie ma. Chodzi mi tutaj o aspekt progresu, ze zamiast wiekszosc czasu byc na masie i progresowac to wiekszosc roku siedzi sie na redukcji albo jakims 0 kalorycznym. Zreszta chyba ci topowi z mr olimpia to startuja tylko raz w roku?
@Zieew: Tak, topowi startują raz lub dwa razy w roku jeśli nie byli w top5 na poprzedniej Olympii i nie posiadają kwalifikacji.

Co do mnie, nie zmarnowałem dużo czasu, 5 startów zaliczyłem między 29 sierpnia a 11 października 2020 roku czyli jakieś 45 dni? Uwierz mi że po tym co czasami musiałeś robić żeby osiągnąć formę sceniczną nie będziesz chciał pokazać jej tylko raz, wręcz byłoby to nie szanowanie swojej pracy
@Lewusx: No tak troche myslalem, ze te starty byly w krotkim okresie czasu, bo w przeciwnym razie jak wlasnie z tego kasy nie masz troche glupio by bylo startowac gdzies co dwa miesiace.

Ja to wlasnie planuje raz w zyciu sie dociac albo teraz w maju albo za rok na te 6-7% bfu i mi raczej wystarczy lustro i wrzucenie zdjecia na tag, chociaz i tak najgorsze co mi sie wydaje
@Zieew: No odwadnianie to nie zabawa i niestety może skończyć się bardzo źle. Sam to robiłem kilka razy i naprawdę na kilka godzin przed wagą to człowiek jak z krzyża zdjęty. Do tego pomyśleć o konsekwencjach jakie może to przynieść to dochodzi się do wniosku, #!$%@? nie robota, a i tak dalej się to robi,