Wpis z mikrobloga

Demografia dzisiejszego Miami to 70% latynosi, 14% biali i 12% czarni. Zarówno biali jak i czarni to tak naprawdę mniejszość, a większością są imigranci z takich krajów jak Kuba. Z resztą nawet komentarze pod zwiastunem są w większości po hiszpańsku.

Tymczasem na zwiastunie GTA VI widzimy to.

Nie wiem jak wy, ale jak dla mnie nie ma tu żadnego odzwierciedlenia Miami z obecnych lat, chyba że przez okres trzech lat demografia Miami nagle przypomina tą z Baltimore, co nie zostało uwzględnione w statystykach.

Albo, Rockstar zeszmaciło się tak samo jak reszta rynku, i w zwiastunie który miał być puszczony na pół godziny przed otwarciem giełdy nadmiernie pokazali czarnoskórych, ponieważ obecnie w USA czarnoskórzy są jak święte krowy, a inwestorzy chętnie sypią kasą w projekty które reprezentują 13% ludności USA. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #gta #gta6 #pcmasterrace
supra107 - Demografia dzisiejszego Miami to 70% latynosi, 14% biali i 12% czarni. Zar...

źródło: Rockstar Games - Grand Theft Auto VI Trailer 1 [QdBZY2fkU-0 - 1916x1078 - 0m22s]

Pobierz
  • 49
  • 4
@vivijes: Jeżeli chodzi o różnorodność i reprezentację to GTA IV pod tym względem było majstersztykiem. Serbowie, Rosjanie, Portorykanie, Czarni, Latynosi, Irlandczycy, Włosi, Jamajczycy, i to wszystko splecione tak że człowiek nie zdaje sobie z tego sprawy.

Tymczasem zwiastun GTA VI? CZARNI CZARNI CZARNI. Do tego stopnia że wszystkie inne mniejszości są zdominowane przez czarnych, których na Florydzie jest znacznie mniej niż Latynosów. xD

@Elberus: Po głosie i wyglądzie wygląda mi
  • 0
@Roniq: Dwa komentarze i ten jeden post. Idź spać bo widzisz podwójnie. A jak Ci wadzi to co piszę to daj mnie na czarno i problem z głowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)