Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@rysiekryszard: przegrywie, kim jesteś by narzucać mi w jakiej spódnicy mam pokazywać stópkarzom moje piękne nogi odziane w klasykę #!$%@?, pomieszaną z nutką dekadencji lat 60 i szkolnych zabaw? XD
btw. prycza to w więzieniu, zestaw mój jest młodzieżowy i biurko także
twój obraz w głowie wyimaginowanej dziewczyny, której nigdy nie będziesz miał, jest mocno przerysowany i odbiega od rzeczywistości, nie mówiąc już o tym, że chodzisz w butach po mieszkaniu/
przegrywie, kim jesteś by narzucać mi w jakiej spódnicy mam pokazywać stópkarzom moje piękne nogi odziane w klasykę #!$%@?, pomieszaną z nutką dekadencji lat 60 i szkolnych zabaw? XD

btw. prycza to w więzieniu, zestaw mój jest młodzieżowy i biurko także

twój obraz w głowie wyimaginowanej dziewczyny, której nigdy nie będziesz miał, jest mocno przerysowany i odbiega od rzeczywistości, nie mówiąc już o tym, że chodzisz w butach po mieszkaniu/ domu xd
@sailor_73: o panie, kim to ja nie jestem? w internetach jesteśmy kim chcemy, do cieb ie należy wiara i ocena, czy akceptujesz moją normalność/ odmienność, nigdy nie wiadomo czy po drugiej stronie nie siedzi troll czy może piękna kobieta xd