Wpis z mikrobloga

Dzisiaj chcieli mi zabrać kasę za 2 h, bo spóźniłem się do #pracbaza 6 razy, o 1 minutę za późno się odbiłem. Każde spóźnienie jako 15 minut. Powiedziałem im, że więcej czasu traci się na łażeniu i nic nie robieniu, ale nie ważne trzeba być punktualnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zalesie #januszebiznesu
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trelik: chyba jesteś młody, więc radzę ci się przyzwyczaić ze idąc do pracy ważniejsza jest punktualność niż popełniane błędy w pracy. I opisana sytuacja jest całkowicie normalną. Chcesz się móc spóźniać? Załóż własną działalność gospodarczą albo idź na bezrobocie. Tak to już jest niestety. Ale cie rozumiem bo sam się spóźniam zbyt często. Lubię pospać hehe
  • Odpowiedz
@Delirka: Mam też własną działalność. W takim razie wolę już się spóźnić 15 minut jak ma mi odebrać kasę. Generalnie jestem wcześniej w pracy, bo jeszcze muszę się przebrać, po drodze do czytnika, który jest w innym budynku, trzeba się przywitać z ludźmi, pogadać ;) Powiedziałem im żeby poprawili sobie oprogramowanie i dodali jakiś plus minus 2 minuty. Jak się odbiłem minutę przez pełną to policzyło jako pełna, więc zacznę
  • Odpowiedz
Jak się odbiłem minutę przez pełną to policzyło jako pełna, więc zacznę wychodzić chyba wcześniej :)


@Trelik: xD jeśli rzeczywiście tak jest to ja bym to wykorzystała. Sama też nie rozumiem problemu jeśli chodzi o paro minutowe spóźnienia, ale u mnie na szczęście nie nalicza jeśli jest <15min
  • Odpowiedz
@Patrycja89: Potestuje ich jeszcze trochę. Co prawda karty są od listopada, ale dopiero dzisiaj się doczepili :)
Dzisiaj zabrali mi kabel i nie miałem prądu przez godzinę, ale to już im nie przeszkadzało. Chyba znowu powiem im że się zwolnię bo nic się nie zmieni. :)
  • Odpowiedz